Wypadek w Bedoniu. Pijany kierowca mercedesa nie ustąpił pierwszeństwa. Zabił kobietę

i

Autor: Policja województwa łódzkiego

Wypadek w Bedoniu. Pijany kierowca mercedesa nie ustąpił pierwszeństwa. Zabił kobietę [FOTO]

2021-06-10 9:09

Tragiczny wypadek w Bedoniu Przykościelnym w województwie łódzkim miał miejsce w środę, 9.06.2021 r. Pijany kierowca mercedesa nie ustąpił pierwszeństwa 65-latce na motorowerze i uderzył w nią. Obrażenia były na tyle poważne, że kobieta, pomimo reanimacji, nie przeżyła. Okoliczności wypadku bada policja. Mężczyźnie grozi kara do 12 lat za kratkami.

Wypadek w Bedoniu Przykościelnym miał miejsce 9 czerwca około godziny 15:30. Jak podaje policja, 58-latek z Łodzi, kierując mercedesem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w jadącą motorowerem 65-letnią łodziankę. - Pomimo reanimacji kobieta zmarła. Okazało się, że kierujący mercedesem był nietrzeźwy, badanie wykazało prawie 3 promile alkoholu w jego organizmie. Ponadto kierował samochodem pomimo cofniętych uprawnień do kierowania pojazdami - informują służby. Za spowodowanie wypadku śmiertelnego w stanie nietrzeźwości grozi kara nawet do 12 lat za kratkami. 

Chwile grozy na przejściu dla pieszych w Rędzinach

O wielkim szczęściu może natomiast mówić 33-letni motocyklista z Rawy Mazowieckiej, w którego wjechała autem osobowym 26-letnia kobieta. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 26-latka nie ustąpiła mu pierwszeństwa. Mężczyzna trafił do szpitala. WIĘCEJ: Rawa Mazowiecka: 26-latka zajechała swoim audi drogę motocykliście. Mężczyzna trafił do szpitala [FOTO]

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany