Jak podaje policja, pies rasy bloodhound potrafi podjąć trop nawet po trzech miesiącach od zbrodni

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. markfizzwig

Zabójstwo w parku na Zdrowiu. Do sprawy ŚCIĄGNIĘTO PSA tropiącego z Niemiec! CO WIADOMO?

2020-12-18 11:20

Minęły 2 tygodnie od zabójstwa 57-letniej kobiety w parku na Zdrowiu w Łodzi. Sprawcy do tej pory nie udało się odnaleźć. Do poszukiwań ściągnięto psa tropiącego z Niemiec wraz z tamtejszymi funkcjonariuszami. Policja nie informuje o postępach w sprawie z uwagi na dobro śledztwa.

Zabójstwo kobiety w parku na Zdrowiu wstrząsnęło całą Łodzią. Przypomnijmy, ciało 57-latki znaleziono w sobotę 5 grudnia. Okoliczności tej śmierci są bardzo tajemnicze. Co wiadomo w tej sprawie? Zamordowana kobieta to mieszkanka Teofilowa, która dzień wcześniej, około godziny 18, wyszła na spacer z psem. Półtorej godziny później na biegającego bezpańsko beagla natknęli się przypadkowi przechodnie. Zabrali go do weterynarza, a tam okazało się, że zwierzę ma chipa. Dzięki temu udało się ustalić adres jego właścicieli.

Pod widniejącym w danych adresem służby zastały męża 57-latki. Mężczyzna, zaniepokojony sytuacją, zgłosił jej zaginięcie. Rozpoczęły się poszukiwania kobiety. Jej zwłoki odnaleziono w parku na Zdrowiu około godz. 2 w nocy. Były przysypane liśćmi, a śledczy ustalili, że doszło do zabójstwa.

ZOBACZ TEŻ: 20-letnia Marta K. z Pabianic zginęła od ciosu NOŻEM. Jakie fakty wyszły na światło dzienne? [REKONSTRUKCJA WYDARZEŃ]

Do tej pory nie udało się zatrzymać sprawcy. Do poszukiwań ściągnięto psa tropiącego z Niemiec wraz z tamtejszymi funkcjonariuszami, którzy przez dwa dni pracowali na terenie parku. Jak podaje policja, pies rasy bloodhound potrafi podjąć trop nawet po trzech miesiącach od zbrodni.

Policja nie informuje o postępach w sprawie z uwagi na dobro śledztwa.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj

To w tym lesie dokonano okrutnej zbrodni
Sonda
Czy w Polsce powinna obowiązywać KARA ŚMIERCI?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany