ŁÓDŹ. Tylko pies był świadkiem zabójstwa. Szokujące morderstwo kobiety w parku. APEL POLICJI

2020-12-05 13:24

Wyszła na spacer z psem, do domu już nie wróciła. Dziś (5.12) w nocy w łódzkim Parku na Zdrowiu odnaleziono zwłoki 57-letniej kobiety. Została brutalnie zamordowana. Jedynym świadkiem okrutnej zbrodni był jej psiak.

Okoliczności tej śmierci są bardzo tajemnicze. W piątek, 4 grudnia, 57-letnia mieszkanka osiedla Teofilów w Łodzi około godziny 18 wyszła na spacer z psem rasy beagle. Półtorej godziny później na biegającego bezpańsko czworonoga natknęli się przypadkowi przechodnie. Zabrali go do weterynarza, a tam okazało się, że zwierzę ma chipa. Dzięki temu udało się ustalić adres jego właścicieli.

CZYTAJ: Zabójstwo w parku na Zdrowiu. Do sprawy ŚCIĄGNIĘTO PSA tropiącego z Niemiec! CO WIADOMO?

To w tym lesie dokonano okrutnej zbrodni

Późnym wieczorem do drzwi ich mieszkania zapukały służby z psiakiem. Otworzył im zaskoczony mąż 57-latki. Zaniepokojony nieobecnością żony zgłosił jej zaginięcie. Policja natychmiast rozpoczęła poszukiwania. Kobiety szukali także członkowie jej rodziny, którzy około godziny 2 w nocy natknęli się na zwłoki zaginionej w Parku na Zdrowiu. Ciało było przysypane liśćmi. Po oględzinach okazało się, że doszło do morderstwa.

Dziś, 5 grudnia, łódzka policja wydała pilny komunikat w tej sprawie. - Policjanci i prokuratura wyjaśniają okoliczności zgonu 57-letniej kobiety, której zwłoki ujawniono dzisiaj , 5 grudnia 2020 roku, około godziny 2 w nocy w Parku na Zdrowiu w Łodzi – mówi Joanna Kącka z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. - Kobieta ta około godziny 18.00 , 4 grudnia 2020 roku, wyszła do tego parku na spacer z charakterystycznym psem rasy beagle, który został odnaleziony po zdarzeniu. Wszystkie osoby, które w godzinach wieczornych , w miniony piątek, pomiędzy godziną 18.30 a 19.00 były w tym parku, biegały, spacerowały lub przejeżdżały przez park rowerem lub w pobliżu samochodem z kamerką i widziały kobietę z takim psem lub inne osoby podejrzanie zachowujące się proszone są o kontakt z łódzką policją pod całodobowym numerem telefonu 47 841 22 50.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE