Zaginiona Paulina Adamczyk

i

Autor: Policja Zaginiona Paulina Adamczyk

Zaginęła 16-letnia Paulina [ZDJĘCIA]. Szuka jej rodzina i policja [AKTUALIZACJA]

2016-06-02 13:15

16-letnia Paulina z Jeżowa pod Łodzią wyszła z domu wczoraj (1 czerwca) rano i ślad po niej zaginął. Szuka jej rodzina i policja. ZOBACZCIE ZDJĘCIA, może ktoś z Was ją widział?

AKTUALIZACJA: 3 czerwca, godz. 15

Poszukiwania odwołane. Policja przysłała komunikat, że 16-latka się odnalazła.


Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Brzezinach poszukują zaginionej Pauliny. Zaginięcie zgłosili rodzice nastolatki. 1 czerwca dziewczyna wyszła z domu przed godziną 9:00 rano nie mówiąc, gdzie idzie. Od tego momentu Paulina z nikim się nie kontaktowała.

Rysopis Pauliny: wzrost 160 cm, waga ok. 50 kg, szczupła budowa ciała, włosy długie, proste, koloru ciemnego, spięte w tzw. "koński ogon", oczy koloru brązowego. Ubrana była w jasnoniebieskie spodnie dżinsowe, żółtą podkoszulkę na ramiączka, koszulę z długim rękawem koloru granatowego w kratę, czarne tenisówki z białą podeszwą. Ponadto miała w uszach małe wiszące złote kolczyki.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Brzezinach przy ul. Konstytucji 3-go Maja 5 pod nr tel. 46 874-03-30 lub całodobowo 46 874-03-31.

Nasi Partnerzy polecają