Zawodniczka KSW zaskoczyła FRYZURĄ. "Takich włosów to nigdy nie miałam" [ZDJĘCIE]

2020-08-01 22:34 MC
Karolina Owczarz
Autor: Instagram/kowczarz Karolina Owczarz

Karolina Owczarz z przytupem weszła do świata MMA, wygrywając trzy walki w KSW. Cierpliwie czeka teraz na kolejny występ, jednak w międzyczasie postanowiła... zaszaleć z kolorem swoich włosów. Efekty można podziwiać w mediach społecznościowych. Zobacz to i jeszcze więcej zdjęć Karoliny Owczarz w naszej galerii.

Karolina Owczarz to była pięściarka i dziennikarka Polsatu Sport. W pewnym momencie postanowiła jednak spróbować czegoś nowego i wybrała MMA, podpisując kontrakt z KSW. W największej federacji w Europie zadebiutowała w marcu 2018 roku i radzi sobie świetnie! Do tej pory stoczyła trzy walki w KSW i wszystkie wygrała, z czego dwie przed czasem. Pokonała kolejno Paulinę Raszewską, Martę Chojnoską i Aleksandrę Rolę.

ZMYSŁOWY taniec OCIEKAJĄCEJ SEKSEM zawodniczki [WIDEO]

Każde walka przysparza Owczarz nowych fanów. W sumie ma ich ponad 20 tysięcy na Facebooku i 60 tysięcy na Instagramie. Ostatnio zaskoczyła wszystkich, prezentując zupełnie nową fryzurę. W oczy rzucał się przede wszystkim jej kolor włosów. "E, blondyna! Podoba się? Tak jasnych włosów to nigdy nie miałam, ale chyba zaprzyjaźnię się z blondem na dłużej" - napisała zawodniczka KSW. Taka metamorfoza z miejsca przykuła uwagę fanów i post stał się jednym z najpopularniejszych na jej profilu na Instagramie. "Ładnemu we wszystkim ładnie", "Wow, ale zmiana", "Super zmiana", Ślicznie" - można przeczytać w komentarzach.

FAME MMA 7: Stifler pierwszy raz o walce z Popkiem! "Monster" nawiedził go w SNACH! [WIDEO]