Znana sieć odzieżowa wchodzi do Łodzi. Znamy lokalizację!

i

Autor: Pexels/cc0/Pixabay.com Łódź będzie kolejnym polskim miastem, w którym swój sklep otworzy Primark, zdj. ilustracyjne

Kiedy otwarcie?

Znana sieć odzieżowa wchodzi do Łodzi. Znamy lokalizację!

2023-03-13 14:46

Łódź będzie kolejnym polskim miastem, w którym swój sklep otworzy Primark. Irlandzka sieć oferuje przede wszystkim wyroby odzieżowe, ale również kosmetyki, artykuły gospodarstwa domowego i akcesoria. Łódzki sklep zostanie otwarty w centrum handlowym Manufaktura i razem z Wrocławiem będzie piątą i szóstą placówką Primarku w Polsce. Kiedy otwarcie w Łodzi?

Primark z pierwszym sklepem w Łodzi. Kiedy otwarcie w Manufakturze?

Primark to kolejna marka odzieżowa, która otworzy w Łodzi swój sklep. Irlandzka sieć oferuje również na sprzedaż: kosmetyki, artykuły gospodarstwa domowego i akcesoria. Firma działa w 14 krajach, gdzie zatrudnia ponad 70 tys. pracowników. - Firma Primark została założona w 1969 roku przez Arthura Ryana, pod ówczesną nazwą Penneys, z początku jako jeden sklep w Dublinie przy ulicy Mary St. Celem twórcy było zapewnienie Irlandczykom dostępu do odzieży w przystępnych cenach - czytamy na stronie internetowej marki. W Polsce ma już cztery placówki, które są zlokalizowane w:

  • Warszawie;
  • Poznaniu;
  • Katowicach;
  • Krakowie.

Oprócz Łodzi sklep sieci Primark zostanie w najbliższym czasie otwarty we Wrocławiu. Łódzka placówka będzie się mieścić w centrum handlowym Manufaktura.

Kiedy otwarcie sklepu Primark w Łodzi?

Jak informuje sama sieć, otwarcie sklepu Primark w Łodzi zaplanowano na koniec br. W tym samym czasie ma zostać również uruchomiona placówka we Wrocławiu.

Sonda
Czy robisz zakupy w dni wolne od pracy?
Drogowcy wyremontowali rondo i zapomnieli dokończyć drogę dla rowerów? Kierowcy głupieją przez oznakowanie
Nasi Partnerzy polecają