Narodowe Centrum Kultury EC1 w Łodzi

i

Autor: Emilia Białecka/ESKAINFO.pl Narodowe Centrum Kultury EC1 w Łodzi

Zwiedzanie EC1 w Łodzi w 3 majowe dni [KIEDY? CENY BILETÓW]. Ilość uczestników ograniczona

2016-05-06 13:06

Na zwiedzanie EC1 będzie się można wybrać w trzy majowe dni. To okazja, by w towarzystwie przewodników zapoznać się z historią miejsca i planami na przyszłość. UWAGA! Ilość uczestników ograniczona.

 Zwiedzanie obiektu EC1 mieszczącego się przy ul. Targowej będzie możliwe w trzy majowe dni. - W towarzystwie przewodników zapoznamy naszych gości z historią miejsca. Poznają także etapy prac nad powstającym właśnie Centrum Nauki i Techniki czy Narodowym Centrum Kultury Filmowej oraz przyszłość placówki i plany jej rozwoju - zapowiadają organizatorzy spacerów po EC1.

Zobacz też: Manufaktura obchodzi 10. urodziny [KONCERTY, ATRAKCJE]. ZOBACZCIE, co się będzie działo!

Dawna elektrociepłownia EC1 już dziś jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych łódzkich obiektów. Dowodem tego może być jej obecność w wielu publikacjach – jak choćby ostatnia książka Filipa Springera "Księga Zachwytów", gdzie opisano ją wśród innych pereł polskiej architektury. Czy choćby laur MP Power Venue 2015, jako najciekawszego w kraju miejsca branży spotkań.

Zwiedzanie EC1 [Kiedy? Godziny. Ceny biletów]

Na zwiedzanie EC1 będzie się można wybrać w trzy majowe dni. Liczba uczestników wycieczki ograniczona. OTO SZCZEGÓŁY:

sobota 7 maja
- wycieczka pierwsza, w godzinach 11-12
- wycieczka druga, w godzinach 12-13

czwartek 12 maja, czwartek 26 maja
- wycieczka pierwsza, w godzinach 14-15
- wycieczka druga, w godzinach 15-16

Zakup biletów wstępu do kompleksu EC1 jest możliwy tylko w kasie EC1, na poziomie 0 przy Planetarium, w dniu konkretnej wycieczki. Ze względu na charakter zwiedzanych przestrzeni, liczba uczestników jednej wycieczki jest ograniczona do 40 osób. Z tego powodu prowadzony jest system zapisów elektronicznych. Osoby chcące zakupić bilet wstępu do EC1 proszone są o wysłanie maila z informacją terminie i godzinie wycieczki (7 maja, 12 maja lub 26 maja) i ilością osób na adres: m.prasol@ec1lodz.pl

Bilety do EC1

Bilet normalny - 8 złotych z VAT (8%)

Bilet ulgowy - 5 złotych z VAT (8%) przysługuje dzieciom w wieku do 13-ego roku życia, osobom uczącym się (do 26-ego roku życia), osobom mającym ukończone 60 lat oraz osobom niepełnosprawnym i ich opiekunom.

Więcej na www.ec1lodz.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany