11-LATKI błąkały się W NOCY Z WALIZKAMI w centrum Łodzi. Interweniowała straż miejska. SZOK!

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. Arcaion

11-LATKI błąkały się W NOCY Z WALIZKAMI w centrum Łodzi. Interweniowała straż miejska. SZOK!

2021-04-02 11:43

Jak wielkie było zdziwienie rodziców, kiedy straż miejska zapukała w nocy do ich drzwi, informując o wybryku ich dzieci. Funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Straży Miejskiej w Łodzi, około godziny 1:00 natknęli się bowiem na dwie 11-letnie dziewczynki błąkające się po centrum miasta. Obie ciągnęły za sobą walizki na kółkach, w których były ich rzeczy.

Do nietypowej interwencji straży miejskiej doszło w nocy w centrum Łodzi. Około godziny 1:40 w nocy na ulicy Kilińskiego patrol natrafił na dwie 11-latki. Jak się okazało, przyjaciółki uciekły z domów. Obie spakowane były w walizki, które ciągnęły za sobą. Strażnicy miejscy ustalili ich adresy i kolejno zapukali do drzwi ich domów. - Zdziwienie rodziców było ogromne, kiedy w nocy do drzwi zapukała Straż Miejska, a obok nich stało ich dziecko ze spakowana walizką. Niestety, żaden z rodziców nie zdawał sobie sprawy, że dziecka nie ma w domu - opisuje Oddział Prewencji Straży Miejskiej Łódź.

Tak 13-latki z Pruszkowa gnębiły swoje ofiary. Zlizuj to kur…. Ma to zniknąć!

Strach pomyśleć, jak mogła zakończyć się ta historia, gdyby nie interwencja strażników.

Do innego zdarzenia z udziałem nastolatka doszło 20 marca br. na terenie Opoczna. Do tamtejszego szpitala trafił 14-letni chłopiec pod wpływem alkoholu. Jak się okazało podczas badań, miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie [CZYTAJ WIĘCEJ].

Znajomość tych pojęć to w XXI wieku wręcz obowiązek! Ogarniasz chociaż połowę?

Pytanie 1 z 15
Określenie "vaping" oznacza...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany