Łódzkie. Kobieta i 2-letnie dziecko nie żyją, 7-latek ranny po wypadku niedaleko Skierniewic

i

Autor: Komenda Miejska PSP w Skierniewicach/ Twitter Łódzkie. Kobieta i 2-letnie dziecko nie żyją, 7-latek ranny po wypadku niedaleko Skierniewic

2-letni chłopczyk i jego mamusia nie żyją! Przerażający finał wypadku koło Skierniewic

2022-03-14 19:05

Koszmarny wypadek niedaleko Skierniewic w województwie łódzkim. Kobieta i 2-letnie dziecko nie żyją, a 7-latek jest ranny, po zderzeniu auta osobowego z ciężarówką - podali wieczorem w poniedziałek strażacy i drogowcy, cytowani przez Polską Agencję Prasową.

Koszmarny wypadek na dk nr 70 między Łowiczem a Skierniewicami miał miejsce w poniedziałek w godzinach popołudniowych. - W miejscowości Mokra Prawa auto osobowe zderzyło się z ciężarówką. Zginęła 33-letnia kobieta, prowadząca samochód osobowy z dziećmi, i 2-letni chłopiec. Ranny jest 7-letni chłopiec - przekazał wieczorem mł. bryg Jędrzej Pawlak, cytowany przez Polską Agencję Prasową. W akcji brał też udział śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował siedmiolatka do szpitala. Jego stan określkany jest jako ciężki. Jak udało nam się ustalić - dwulatek jechał w foteliku ochronnym, ale mimo wysiłków lekarzy nie udało się uratować jego życia. Na miejscu pracowało m.in. 7 zastępów straży pożarnej - w tym 3 ochotniczej - dwa zespoły ratunkowe i policjanci. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami.

Czytaj też: Kutno. Maszyna wciągnęła pracownika, nie miał szans. Masakra w zakładzie na Przemysłowej

- Przez ponad trzy godziny zablokowana była dk70 w Mokrej Prawej. Wieczorem trasa była już przejezdna - poinformował Jacek Plisiecki z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśni śledztwo policji pod nadzorem prokuratora. Rodzinie i najbliższym ofiar składamy wyrazy współczucia. Do innych uczestników ruchu drogowego apelujemy o rozwagę w czasie jazdy.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Niebezpieczny wypadek. Latarnia nieomal spadła na matkę z dzieckiem
Nasi Partnerzy polecają