Zadźgał ukochaną by porwać jej dzieciątko i wyrzucić

i

Autor: Przemysław Jach Zadźgał ukochaną by porwać jej dzieciątko i wyrzucić

20-letnia Marta K. z Pabianic zginęła od ciosu NOŻEM. Jakie fakty wyszły na światło dzienne? [REKONSTRUKCJA WYDARZEŃ]

2020-12-09 15:18

20-latka z Pabianic została zabita w swoim mieszkaniu w miniony poniedziałek (7.12.2020 r.). Martwą Martę znalazła jej 7-letnia siostra. Po tragicznych wydarzeniach zniknęła 8-miesięczna córeczka 20-latki. Jak się później okazało, dziecko zostało podrzucone do Okna Życia w Pabianickim Centrum Medycznym. Oto, co udało się do tej pory ustalić w tej sprawie!

Miała całe życie przed sobą. Zabójstwo 20-letniej Marty K. z Pabianic wstrząsnęło całą Polską. Każdy zadaje sobie pytanie "dlaczego?", co doprowadziło do tak dramatycznych wydarzeń? Martwą 20-latkę znalazła jej 7-letnia siostra, zaraz po tym, jak ktoś ją odwiedził. Wszystkie ślady zaprowadziły śledczych do 20-letniego Adriana R., byłego partnera dziewczyny.

Na jaw wychodzą coraz nowsze fakty. Jednym z nich jest to, że do zabójstwa doszło na dzień przed tym, jak miały zostać wykonane testy na ojcostwo 8-miesięcznej córeczki Marty.

Oto, co udało się do tej pory ustalić w tej sprawie! ZOBACZCIE:

ZOBACZ TEŻ: Brutalne zabójstwo 20-letniej Marty z Pabianic. Tutaj znajdziecie WSZYSTKIE NOWE FAKTY w sprawie! [WIDEO+FOTO]

W tym mieszkaniu Adrian R. zamordował Martę K
Nasi Partnerzy polecają