23-latek sam prosił się o śmierć! Z dziewczyną na kolanach jechał prosto na radiowóz

i

Autor: SHUTTERSTOCK 23-latek z chevroleta mógł doprowadzić do czołowego zderzenia z radiowozem, na kolanach trzymał dziewczynę, zdj. ilustracyjne

Niesłychane zdarzenie w Łódzkiem

23-latek sam prosił się o śmierć! Z dziewczyną na kolanach jechał prosto na radiowóz

2023-02-15 12:09

Tylko czujność policjantek z Wolborza jadących radiowozem zapobiegła tragedii, jaka mogła się rozegrać w miejscowości Młynary. Kobiety uniknęły czołowego zderzenia z osobowym chevroletem, który nie dość, że jechał lewym pasem, to jego kierowca trzymał na kolanach swoją dziewczynę. To nie wszystko, bo zarówno 23-latek, jak i 32-letnia kobieta byli pijani.

Z dziewczyną na kolanach jechał na "czołówkę" z radiowozem. Szok pod Wolborzem

23-latek prowadzący chevroleta mógł doprowadzić do czołowego zderzenia z radiowozem w miejscowości Młynary pod Wolborzem. W nocy z 11 na 12 lutego, ok. godz. 1.30, mężczyzna jak gdyby nigdy nic jechał lewym pasem, w dodatku ze swoją 32-letnią dziewczyną na kolanach. Jadące radiowozem policjantki uniknęły zderzenia i chwilę później zatrzymały kierowcę. - Mężczyzna w organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu, a jego kompanka ponad 2 promile i chodź kierowanie w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem, to jazda na kolanach kierowcy jest również skrajnie nieodpowiedzialna i może zakończyć się tragicznie - informuje aspirantka sztabowa Izabela Gajewska, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim. Jak dodaje, sprawa zachowania prowadzącego chevroleta znajdzie swój finał w sądzie.

Sonda
Czy gdyby nie alkohol, przestępstw w Polsce byłoby mniej?
Bydgoscy piesi w oku policyjnego drona
Nasi Partnerzy polecają