32-latek z Łodzi znaleziony martwy. Tajemnicza wiadomość w skrzynce kobiety

i

Autor: Shutterstock; Bartlomiej Magierowski/East News 32-latek z Łodzi znaleziony martwy. Tajemnicza wiadomość w skrzynce kobiety

Dramat na Bałutach

32-latek z Łodzi znaleziony martwy. Tajemnicza wiadomość w skrzynce kobiety

2023-03-13 13:40

32-letni mężczyzna został znaleziony martwy w mieszkaniu na osiedlu Radogoszcz na Bałutach w Łodzi. Służby wezwała matka denata, a później okazało się, że do skrzynki pocztowej jego byłej dziewczyny trafiła wiadomość o nieznanej treści, być może list pożegnalny. Sprawą śmierci 32-latka zajęła się jedna z prokuratur w Łodzi, decydując o sekcji zwłok.

Ciało 32-latka w mieszkaniu w Łodzi. Była dziewczyna znalazła wiadomość

W mieszkaniu osiedlu Radogoszcz na Bałutach w Łodzi znaleziono ciało 32-latka. Do makabrycznego odkrycia doszło w piątek, 10 marca, w godzinach wieczornych. Służby ratownicze wezwała na miejsce matka mężczyzna, po tym jak skontaktowała się z nią jego była dziewczyna. W skrzynce młodej kobiety znaleziono wiadomość od 32-latka, która być może była listem pożegnalnym - śledczy podejrzewają tak, bo wszystko wskazuje na to, że mężczyzna odebrał sobie życie. Denat był jeszcze reanimowany, ale na próżno. - Sprawą śmierci mieszkańca Łodzi zajęła się prokuratura, która zleciła zabezpieczenie jego ciała na potrzeby przeprowadzenia sekcji zwłok - mówi młodsza aspirantka Kamila Sowińska, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Jak nieoficjalnie informuje dzienniklodzki.pl, mężczyzna miał się targnąć na swoje życie, bo nie mógł się pogodzić się z rozstaniem z kobietą.

Sonda
Czy samóbójstwa w Polsce to temat tabu?
20 lat temu pięć osób zniknęło bez śladu. Tak mogą wyglądać dziś!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany