Na Księżym Młynie z małych, 20-metrowych lokali komunalnych powstają duże, dobrze wyposażone mieszkania

i

Autor: Grzegorz Mnich/Radio ESKA Na Księżym Młynie z małych, 20-metrowych lokali komunalnych powstają duże, dobrze wyposażone mieszkania

Będą mieszkania na Księżym Młynie dla tych, którzy chcą tam mieszkać [WIDEO]. Zainteresowanie jest duże

2016-02-08 14:39

Będzie podwyższony standard, ale i wyższe opłaty. Na Księżym Młynie z małych, 20-metrowych lokali komunalnych powstają duże, dobrze wyposażone mieszkania.

Będzie podwyższony standard, ale i wyższe opłaty. Zabytkowe osiedle robotnicze na Księżym Młynie w Łodzi staje się pożądaną lokalizacją. Z małych, 20-metrowych lokali powstają duże, dobrze wyposażone mieszkania. Pierwszeństwo do zamieszkania mają dotychczasowi lokatorzy. Z zasiedleniem wolnych pokoi nie będzie kłopotu.

- Mamy ogromną kolejkę osób chętnych na mieszkanie komunalne, mamy program mieszkań dla młodych, na Księżym Młynie mamy dodatkowo wydzieloną pulę mieszkań dla kreatywnych, także naprawdę mamy, kim zasiedlać te mieszkania - mówi radna Urszula Niziołek-Janiak z komisji  rewitalizacyjnej.

Więcej o mieszkaniach na Księżym Młynie w materiale reportera Radia ESKA Grzegorza Mnicha, posłuchajcie:

Mieszkanie na Księżym Młynie dla tych, którzy chcą tu mieszkać

Niewielka część mieszkań trafi również na wolny rynek. - Będziemy sprzedawać mieszkania w dwóch budynkach, tylko to nastąpi za 2-3 lata. Ponieważ chcemy, żeby tu mieszkały osoby, które chcą mieszkać na Księżym Młynie, a jest takich osób dużo, telefonów w tej sprawie jest niemało, to damy taką możliwość - zapowiada odpowiedzialny za rewitalizację Księżego Młyna Arkadiusz Bogusławski.

Średnia powierzchnia remontowanych mieszkań wynosi 50 mkw, ale zdarzają się też 120-metrowe i 2-kondygnacyjne.

Księży Młyn się zmienia:

Będą mieszkania na Księżym MłynieMarzyliście kiedyś, by mieszkać na Księżym Młynie? Wkrótce będzie to możliwe!: http://lodz.eska.pl/poznaj-miasto/beda-mieszkania-na-ksiezym-mlynie-dla-tych-ktorzy-chca-tam-mieszkac-wideo-zainteresowanie-jest-duze/107865

Posted by ESKA INFO Łódź on 8 luty 2016
Nasi Partnerzy polecają