Boże Narodzenie PRZED Wszystkimi Świętymi?! To możliwe... Co o tym sądzicie?

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. geralt

Boże Narodzenie PRZED Wszystkimi Świętymi?! To możliwe... Co o tym sądzicie?

2020-10-09 13:19

Jak Wam się podoba pomysł, by przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia rozpocząć już teraz, jeszcze przed Wszystkimi Świętymi? Boże Narodzenie pojawia się w łódzkich marketach, chociaż dopiero co zaczął się październik. Sklepy prześcigają się nie tylko w promocjach, ale jak widać... również w tym, kto pierwszy ogłosi święta! Zobaczcie to na własne oczy!

Jak widać, w marketingu wszystko jest możliwe. Nawet Boże Narodzenie jesienią! Markety próbują zagonić nas już do świątecznych przygotowań, chociaż przed nami jeszcze Dzień Zmarłych (1 listopada). I tak, w poszukiwaniu zniczy, w niektórych sklepach na terenie Łodzi, można już trafić... między innymi na czekoladowe Mikołaje.

ZOBACZ TEŻ: Czy trzeba nosić maseczkę w lesie i parku? Nowe obostrzenia. Koronawirus w Polsce

Zdjęcie regału z marketu popularnej sieci znajdującego się w centrum miasta przesłała nam jedna z internautek. Jak przyznaje, była bardzo zdziwiona, kiedy wchodząc w jedną z alejek, jej oczom ukazały się czekoladowe Mikołaje i bałwankowe bombonierki. - Córka nalegała, by kupić Mikołaja, ale finalnie nie wylądował w koszyku, ponieważ staramy się ograniczać słodycze - mówi rozbawiona sytuacją.

Boże Narodzenie PRZED Wszystkimi Świętymi?! To możliwe... Co o tym sądzicie?

i

Autor: Paulina Klimas-Stasiak

Do tej pory, mniej więcej w okolicy listopada, użytkownicy mediów społecznościowych żartowali sobie i wypatrywali, kto pierwszy wrzuci piosenkę "Last Christmas". Od tego momentu powoli zaczynało się wyczekiwanie świąt. Markety zapoczątkowały nową "modę" - teraz internauci publikują zdjęcia "świątecznej atmosfery", która panuje w sklepach, bardziej jednak szydząc, niż wypatrując gwiazdki.

A co Wy sądzicie o wprowadzaniu "świątecznego klimatu" w październiku i rozpoczęciu przygotowań do Bożego Narodzenia? Czekamy na Wasze komentarze pod postem!

Filip Gurłacz jako Harry Styles w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zaśpiewał megahit [WIDEO]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany