Łódź. Bonnie i Clyde WPADLI W KAPCIACH. Policjanci PŁAKALI ZE ŚMIECHU

2020-03-01 15:58
Bonnie i Clyde
Autor: FBI.gov

Akcja funkcjonariuszy z Koluszek na terenie Łodzi. Policjanci namierzyli 29-latka, który był poszukiwany przez aż 15 prokuratur! Wraz z mężczyzną zatrzymana została jego partnerka. Wizyta służb w mieszkaniu, w którym ukrywała się ta dwójka przebiegła bardzo sprawnie.

Funkcjonariusze z regionu namierzyli i zatrzymali parę poszukiwanych. Małżeństwo z pewnością miało wiele na sumieniu - zwłaszcza 29-latek, za którym list gończy wysłało 15 prokuratur.

Oprócz łódzkiej, przestępcy szukali przedstawiciele prokuratur z Oświęcimia, Grodziska Mazowieckiego, Siedlec, Bielska-Białej, Piaseczna, Warszawy, Gorlic, Cieszyna, Skierniewic, Będzina, Rudy Śląskiej, Białegostoku, Tych oraz Nowego Sącza.

Z żoną mężczyzny było "ciut lepiej". Poszukiwały ją "tylko" prokuratury w Szczecinku i Piasecznie.

- Zatrzymanie przebiegło bez problemów. Funkcjonariusze pojechali w ustalone miejsce i obserwowali je przez dłuższy czas. Gdy zapukali do drzwi wytypowanego mieszkania, otworzył je im poszukiwany. Wewnątrz była też jego żona, której wystawiono wezwanie do stawiennictwa w stosownych urzędach. Natomiast 29-latek został od razu zatrzymany i doprowadzony do aresztu - przekazała przedstawicielka KPP powiatu łódzkiego wschodniego, cytowana przez PAP.

Jeżeli byliście świadkami niepokojącego zdarzenia w regionie - wypadku, pożaru lub macie do nas jakieś pytania - zachęcamy do kontaktu z naszą redakcją na Facebooku.

Odholowanie spalonego auta w Radomiu
KM
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE