W Łodzi poszukiwane są talenty!

i

Autor: casting W Łodzi poszukiwane są talenty!

Casting talentów w Łodzi: Poszukiwani tancerze, muzycy, projektanci!

2016-03-07 16:36

W marcu w Łodzi odbędzie się casting talentów. Poszukiwani są m.in. tancerze, muzycy czy też projektanci!

Konkurs Łódź Miastem Talentów będzie miał miejsce w marcu, ale już teraz należy wysyłać swoje zgłoszenia. Poszukiwane są talenty w kategorii moda, muzyka oraz taniec, a zatem m.in. tancerze, wokaliści, muzycy czy też projektanci. Pierwsze przesłuchania w kategoriach moda oraz taniec rozpoczną się 11 marca w siedzibie Akademickiego Ośrodka Inicjatyw Artystycznych. Zgłoszenia w kategorii muzyka można wysyłać do 11 marca na adres lodzmiastemtalentow2016@gmail.com.

Zobacz też: Łódź doczekała się... ścieżki dźwiękowej! [AUDIO] Będzie można jej słuchać...

Łódzkie talenty kontynuują karierę

Finaliści poprzednich edycji kontynuują swój rozwój oraz realizują swoje pasje na profesjonalnych scenach łódzkich i ogólnopolskich, występują w programach telewizyjnych, nagrywają płyty. Finalistka pierwszej edycji w kategorii taniec, Agnieszka Cygan, realizuje własne spektakle taneczne, jest choreografem konkursu Miss Polski Ziemi Łódzkiej. Finaliści kategorii moda Ola Bąkowska i Patryk Wojciechowski odnosili sukcesy w programie „Project Runway”.

Finał konkursu odbędzie się podczas Festiwalu Łódź Miastem Kobiet 2016, podczas gali zorganizowanej w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany