Córka policjantki z Łodzi pilnie potrzebuje krwi! Dramatyczny apel o pomoc rodziera serce

i

Autor: KMP w Łodzi, pixabay.com Córka policjantki z Łodzi pilnie potrzebuje krwi! Dramatyczny apel o pomoc rodziera serce

Dramatyczny apel

Matylda ma tylko 9 lat, a musi walczyć o swoje życie! Pomóż córeczce policjantki

2022-12-03 8:14

Z łódzkiej jednostki policji docierają bardzo przykre informacje. 9-letnia córka jednej z policjantek przebywa obecnie w szpitalu, gdzie walczy z białaczką. Jak udało się nam ustalić, dziewczynka pilnie potrzebuje krwi. - Zwracamy się do wszystkich z ogromną prośbą o honorowe oddawanie krwi dowolnej grupy - apelują mundurowi z Łodzi.

Łódź: Córka policjantki pilnie potrzebuje krwi!

Z przekazanych przez jednostkę informacji wynika, że 9-latka przebywa w dziecięcym szpitalu im. M. Konopnickiej w Łodzi, ul. Pankiewicza 16 (ul. Sporna 36/50). - Naszą prośbę kierujemy nie tylko do kolegów i koleżanek ze służb mundurowych, ale do wszystkich ludzi, którzy mogą oddać krew - niezależnie od posiadanej grupy - apelują policjanci z łódzkiego KMP.

Krew można oddawać w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi przy ulicy Franciszkańskiej 17/25 oraz w terenowych oddziałach: TUTAJ, a także w krwiobusie, który kursuje po całym województwie.

Przed oddaniem krwi ze wskazaniem należy podać następujące dane:

Matylda Grochal

VI Oddział Onkologiczny

szpital im. M. Konopnickiej w Łodzi

Więcej informacji o tym, kto może zostać dawcą — a także odpowiedzi, na najczęściej zadawane pytania, można znaleźć na stronie Narodowego Centrum Krwi: TUTAJ. Przypominamy również, że za oddanie krwi przysługują dwa dni wolne od pracy/służby.

Sonda
Oddajesz regularnie krew?
„Bo tętni w nas dobro” – akcja krwiodawstwa w Krakowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają