Czołczyn. Wypadek pod Lutomierskiem. Nie żyje potrącony 22-latek

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Czołczyn. Szli nieoświetloną drogą, to była chwila... W 22-latka uderzyło auto [nowe fakty]

2021-10-27 12:45

Wypadek w Czołczynie pod Lutomierskiem miał miejsce we wtorek, 26.10.2021 r. Śmierć na miejscu poniósł 22-latek, który został potrącony przez auto.

Wypadek w Czołczynie (gmina Lutomiersk) miał miejsce we wtorek (26.10) przed godziną 19:00. Jak podaje st. sierż. Agnieszka Jachimek z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach, ze wstępnych ustaleń wynika, że dwoje młodych ludzi poruszało się pieszo po niewłaściwej stronie jezdni. - Był to teren zabudowany, a piesi nie posiadali elementów odblaskowych. Samochód opel combo kierowany przez 70-letniego łodzianina potrącił 22-letniego mieszkańca Koluszek. Pieszy, pomimo podjętej reanimacji, poniósł śmierć na miejscu. Idąca z nim młoda kobieta nie odniosła obrażeń - informuje policjantka. Kierujący samochodem był trzeźwy.

Syryjczyk próbował rozjechać policjantów! Pościg na krajówce, imigranci schowali się w lesie

Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku i zabezpieczyli ślady. Okoliczności tego wypadku pod nadzorem prokuratury wyjaśniają funkcjonariusze z pabianickiej komendy powiatowej.

Przypomnijmy, do innego tragicznego wypadku w woj. łódzkim doszło w poniedziałek (25.10) rano w miejscowości Bedlno niedaleko Kutna. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 38-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego kierujący samochodem volkswagen passat, wyjeżdżając z parkingu na drogę z pierwszeństwem przejazdu, zderzył się z ciągnikiem rolniczym, który najechał na auto. WIĘCEJ: Koszmarna śmierć mężczyzny. Wyjechał z parkingu wprost pod ciągnik

Sonda
Czy kara od 2 do 12 lat za spowodowanie śmiertelnego wypadku jest sprawiedliwa?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany