PABIANICE. 32-latek zginął, bo uciekał z miejsca kolizji

2020-05-27 9:37 DK, msz
DRAMATYCZNY wypadek pod Pabianicami. 32-latek zginął, bo uciekał z miejsca kolizji
Autor: KWP Łódź

32-letni mężczyzna zginął w straszliwym wypadku, do którego doszło wczoraj (26.05) w miejscowości Chechło Pierwsze pod Pabianicami. Chwilę wcześniej doprowadził on do kolizji z innym samochodem, lecz zamiast zatrzymać się, uciekł z miejsca zdarzenia.

Początek tych wydarzeń, których tragicznym finałem jest śmierć 32-latka miał miejsce tuż przed godziną 18.30 na ulicy Karolewskiej w Chechle Pierwszym. Prowadząc nissana doprowadził on do zderzenia z hyundaiem. W jego samochodzie wystrzeliła poduszka powietrzna i podniosła się maska. Mimo to, zamiast stanąć, wcisnął pedał gazu i z ogromną prędkością ruszył przed siebie w kierunku drogi wojewódzkiej nr 482 łączącej Pabianice z Łaskiem. Tą trasą swoim bmw jechała 22-letnia kobieta. Niestety kierowca nissana nie zwolnił przed skrzyżowaniem i nie ustąpił jej pierwszeństwa przejazdu. Oba samochody wpadły na siebie z ogromną prędkością.
32-latek mimo bardzo długiej reanimacji zmarł na miejscu. 22-letnia właścicielka bmw z urazem biodra trafiła do szpitala.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Masz podobny temat? Pisz na: lodzkie@se.pl

Dachowanie w Olsztynie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.