Największa impreza LEGO już w ten weekend w Manufakturze

i

Autor: Materiały prasowe/Manufaktura Największa impreza LEGO już w ten weekend w Manufakturze

Dzień Dziecka 2015 w Manufakturze: Fani Star Wars będą zachwyceni [SPRAWDŹ ATRAKCJE]

2015-05-29 17:08

Z okazji Dnia Dziecka Manufaktura szykuje największą w Polsce imprezę LEGO. Jedną z sześciu stref tematycznych będzie strefa Star Wars, w której fani kultowego filmu będą mogli tworzyć własne międzygalaktyczne pojazdy i odgrywać scenki z kultowej sagi „Gwiezdne wojny”. Sprawdź co, gdzie i kiedy!

Tak wielkiej imprezy LEGO w Polsce jeszcze nie było! Manufaktura na Dzień Dziecka stanęła na wysokości zadania. Zachwyceni będą nie tylko najmłodsi, ale także ich rodzice. Przez dwa dni trwania imprezy (30-31 maja), w godzinach 11-19 każdy, niezależnie od wieku będzie mógł poczuć się jak dziecko.

Na rekordowej powierzchni 650 m2 znajdzie się sześć stref tematycznych. W każdej będzie można budować swoje konstrukcje z klocków LEGO, zrobić sobie zdjęcie z patronem strefy, czy też uczestniczyć w konkursach i zabawach. Gości bawić będą profesjonalni animatorzy LEGO.

LEGO STAR WARS

Jednym z najciekawszych sektorów będzie strefa Star Wars, w której będzie można tworzyć własne międzygalaktyczne pojazdy i odgrywać scenki z kultowej sagi „Gwiezdne wojny”, a także obejrzeć wystawę najnowszych modeli LEGO Star Wars, czy też zrobić sobie zdjęcie na ściance foto. Na dzieci i ich rodziców będzie czekała także ogromna LEGO-planeta ze świata Star Wars!
 
Główną atrakcją największego sektoru - LEGO Ninjago będzie wspólne budowanie ogromnej figury 3D wojownika Ninjago. Natomiast fani przyjaciółek z Heartlake będą zachwyceni zabawą w sektorze LEGO Friends.

Dzieci, które wolą świat fantasy, magię i przygody elfów, odnajdą się w strefie LEGO Elves. Zostaną im udostępnione stoły do zabawy klockami z tych serii oraz ogromny stół-serce ze świata LEGO Friends.

W strefie gier starsi fani LEGO znajdą stanowiska z konsolami PlayStation4 oraz zainstalowanymi grami video LEGO. Z kolei na najmłodszych budowniczych w wieku już od 1,5 roku życia będzie czekać ogromny „basen” wypełniony klockami LEGO DUPLO, stoliki do zabawy, gdzie dzieci będą mogły układać swoje pierwsze budowle oraz ścianka foto z motorem 3D LEGO DUPLO, na który można wsiąść i zrobić sobie zdjęcie.

Jaki był Twój najlepszy Dzień Dziecka w życiu? NAPISZ w komentarzu!

Nasi Partnerzy polecają