Tragiczny wypadek

Dźwig przygniótł mężczyznę do drzewa! Straszna śmierć pod Pajęcznem [ZDJĘCIA]

2023-03-27 13:42

67-letni mężczyzna zginął na miejscu, po tym jak samochód ciężarowy Iveco z zamontowanym dźwigiem przygniótł go do drzewa pod Pajęcznem. Do śmiertelnego wypadku doszło na prywatnej posesji w czasie wycinki drzew, gdy pojazd z nieznanych na razie przyczyn przechylił się na bok i przewrócił na stojącą obok ofiarę. Na pomoc mężczyźnie było już za późno.

Śmiertelny wypadek pod Pajęcznem. Dźwig przygniótł 67-latka do drzewa

Samochód ciężarowy marki Iveco z zamontowanym z tyłu dźwigiem przygniótł 67-latka do drzewa, doprowadzając do jego śmierci. Do śmiertelnego wypadku doszło w miejscowości Rząśnia pod Pajęcznem w piątek, 24 marca, przed godz. 12. Jak wstępnie informuje tamtejsza policja, w czasie wycinki drzew na prywatnej posesji ciężarówka z nieznanych przyczyn przechyliła się na bok przygniatając stojącego obok 67-latka, mieszkańca powiatu pajęczańskiego, który został jeszcze przyciśnięty do drzewa przez pojazd. Operator dźwigu hydraulicznego zginął na miejscu, mimo że był jeszcze reanimowany, w tym przez załogę śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. - Wyjaśniamy szczegółowe przyczyny i okoliczności tego zdarzenia pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu - mówi młodsza aspirantka Wioletta Mielczarek, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie.

Sonda
Mieliście kiedyś wypadek w pracy?
Nowe zapadliska w Trzebini, tym razem ziemia osuwa się na terenie ogródków działkowych, które znajdują się w bliskiej odległości od domów mieszkalnych
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany