Autobus MPK Łódź zderzył się czołowo z wozem straży pożarnej. Są ranni

2023-03-13 10:23

Autobus MPK Łódź zderzył się z jadącym na sygnale wozem straży pożarnej. Do wypadku doszło w poniedziałek (13 marca) po godz. 9 w pobliżu siedziby straży pożarnej na ul. Przybyszewskiego w Łodzi. Autobusem podróżowało 15 pasażerów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w wypadku zostało poszkodowanych kilka osób.

Do groźnego wypadku doszło w poniedziałek (13 marca) na ul. Przybyszewskiego w Łodzi. Po godz. 9 autobus MPK linii Z11 zderzył się z wozem straży pożarnej, który wyjeżdżał akurat na sygnale z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 5, mającej swoją siedzibę przy ul. Przybyszewskiego 60. Ze wstępnych ustaleń wynika, że wóz strażacki z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z autobusem.

W autobusie komunikacji miejskiej podróżowało 15 pasażerów. W wypadku zostały poszkodowane trzy osoby - kierowca autobusu, pasażer oraz jeden ze strażaków.

Tuż po wypadku na ul. Przybyszewskiego występowały duże utrudnienia w ruchu. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności i przyczyn zdarzenia.

W sieci opublikowany został film z wypadku. Tak doszło do zderzenia:

Dwóch policjantów w szpitalu. Szalony pościg w Lubuskiem
Źródło: Autobus MPK Łódź zderzył się czołowo z wozem straży pożarnej. Są ranni
Nasi Partnerzy polecają