Maszyna wciągnęła rolnika i jechała dalej

Horror pod Sieradzem. Mężczyzna wpadł pod koła swojego ciągnika. Maszyna jechała dalej... [ZDJĘCIA]

2022-10-20 12:25

Straszny wypadek w miejscowości Chwalęcice w gminie Goszczanów, w powiecie sieradzkim (woj. łódzkie) miał miejsce w środę (19.10.2022 r.). Rolnik wpadł pod swój jadący ciągnik. Maszyna jeszcze jakiś czas jechała dalej. Mężczyzna nie przeżył.

Chwalęcice. Rolnik wpadł pod swój ciągnik, nie przeżył (19.10)

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 59-letni kierujący ciągnikiem rolniczym marki Ursus, jadąc drogą, z nieustalonych przyczyn zjechał na pobliski mostek i wjechał kołem do rowu. "Manewr ten spowodował upadek kierującego z pojazdu bezpośrednio pod koła jadącego nadal ciągnika rolniczego. Po przejechaniu około 50 metrów pojazd zatrzymał się na pobliskim rowie" - podaje sierż. sztab. Mariola Sucherska z Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu.

Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował poszkodowanego do szpitala. Niestety, mimo udzielonej pomocy medycznej mężczyzna zmarł w wyniku poniesionych obrażeń.

Mundurowi wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczyli ślady kryminalistyczne, ustalili świadków. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Lubelskie. Uderzył w drzewo, a później dachował
Listen to "Emerytom na pewno będzie spadał dochód realny - ekonomista Bogusław Grabowski. EXPRESS BIEDRZYCKIEJ" on Spreaker.