Pokłócili się pod restauracją. Jeden z nich wyciągnął nóż

i

Autor: KPP Rawa Mazowiecka

Horror w Rawie Mazowieckiej. Pokłócili się pod restauracją. Jeden z nich wyciągnął nóż

2020-09-23 13:17

Dwaj nieznający się wcześniej mężczyźni spotkali się przypadkiem pod jedną z restauracji w Rawie Mazowieckiej. Po krótkiej wymianie zdań doszło między nimi do sprzeczki. W jej trakcie jeden z nich wyciągnął nóż i ugodził nim drugiego w klatkę piersiową. Teraz za usiłowanie zabójstwa grozi mu nawet dożywocie.

Do tych krwawych scen doszło w niedzielę, 20 września tuż przed północą. - Skierowani na miejsce policjanci ustalili, ze ofiarą jest 25-letni rawianin, który został ugodzony nożem w okolice klatki piersiowej – mówi Małgorzata Lewandowska z rawskiej policji. - Przed restauracją miała miejsce kłótnia między podejrzanym a pokrzywdzonym. Mężczyźni nie znali się wcześniej i obaj byli nietrzeźwi. W toku przesłuchań nie byli w stanie podać o co się pokłócili. Pokrzywdzony trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Na terenie restauracji policjanci zatrzymali 40-letniego mężczyznę jako podejrzanego o usiłowanie zabójstwa – dodaje.

40-latek wprawdzie przyznał, że brał udział w sprzeczce, ale zaprzeczył, by użył noża. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił jednak na przedstawienie mu zarzutu usiłowania zabójstwa. Sąd na wniosek prokuratora aresztował go już na trzy miesiące. Mężczyzna miał już w przeszłości konflikt z prawem. Teraz może spędzić w więzieniu resztę życia.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Masz podobny temat? Pisz na: lodzkie@se.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany