Inflacja mu niestraszna! Łodzianin zamienił grosze w fortunę!

i

Autor: qiesnusantara26 / CC0 / pixabay, SE.pl Inflacja mu niestraszna! Łodzianin zamienił grosze w fortunę!

To dopiero fart!

Inflacja mu niestraszna! Łodzianin zamienił grosze w fortunę!

2022-10-03 8:49

Chociaż szaleje drożyzna, a inflacja spędza sen z oczu wielu Polaków, ten mieszkaniec Łodzi nie ma powodów do zmartwień. Wręcz przeciwnie. Wydając zaledwie 1,50 zł, zyskał ogromne pieniądze, które zapewnią mu godne życie w trudnych czasach. Jak tego dokonał? Recepta na sukces okazała się banalnie prosta!

Mieszkaniec Łodzi postanowił zainwestować w swoje szczęście i zagrał w Mini Lotto. Za 1,50 zł wypełnił kupon w punkcie Lotto przy ul. Aleksandra Puszkina. Intuicja go nie zawiodła! Zaznaczone na kuponie liczby: 7, 20, 30, 31 i 36 pokrywały się z tymi, które zostały wylosowane w Studiu Lotto podczas sobotniego losowania, 1 października 2022 roku. Oznaczało to tylko jedno: główną wygraną. Tego dnia w Mini Lotto padły dwie "piątki", drugim szczęśliwcem okazał się mieszkaniec Białogardu (woj. zachodniopomorskie), dlatego zwycięzcy musieli podzielić się pulą. Na ich konta wpłynie po 180 918 zł. Taki zastrzyk gotówki z pewnością pomoże im przetrwać w trudnych czasach, a nawet zapewnić sobie odrobinę przyjemności.

Jak grać w Mini Lotto?

Zagrać można w tradycyjny sposób, w punkcie Lotto, ale także na stronie internetowej www.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej. Jeden zakład kosztuje tylko 1,50. Następnie należy wybrać 5 z 42 liczb i oczekiwać losowania. Główna wygrana wynosi 400 tysięcy złotych, jednak w przypadku większej liczby szczęśliwych kuponów, kwota ta jest dzielona na wszystkich graczy, którzy wytypowali prawidłowe liczby.

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Policja ściga tego oszusta. Wyłudził od seniorki ogromne pieniądze
Nasi Partnerzy polecają