W kierunku radiowozu poleciały butelki i kamienie a grupa zaczęła uciekać

i

Autor: Policja W kierunku radiowozu poleciały butelki i kamienie a grupa zaczęła uciekać

Interwencja policji w Parku Sielanka. W ruch poszły butelki i kamienie

2016-06-06 10:47

W weekend, podczas interwencji w Parku Sielanka, w stronę policji w ruch poszły butelki i kamienie. 20-osobowa grupa uciekła, funkcjonariuszom udało się złapać dwóch mężczyzn.

Interwencja miała miejsce w sobotę przed północą. Patrol policji podjechał do Parku Sielanka do zgłoszenia. Okazało się, że imprezuje tam około 20-osobowa grupa. W kierunku radiowozu poleciały butelki i kamienie a grupa zaczęła uciekać. Maska samochodu została uszkodzona. Policjanci do pomocy wezwali inne patrole i zaczęli szukać potencjalnych sprawców. Grupa została namierzona na terenie szkoły przy al. Politechniki w Łodzi.

Zobacz też: Wywołał fałszywy alarm bombowy, teraz może zapłacić za akcję ratunkową

- Funkcjonariusze rozpoznali dwóch mężczyzn, którzy rzucali w kierunku radiowozu. 26-latek i jego 21-letn kompan zostali zatrzymani. Młodszy z mężczyzn, podczas interwencji znieważył interweniujących policjantów, był trzeźwy. Jego kompan miał natomiast w organizmie pond 1,1 promila alkoholu. Obaj w przeszłości byli już notowani - informuje Adam Kolasa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Nie wykluczone, że usłyszą zarzut uszkodzenia mienia, za co grozi do 5 lat więzienia. Młodszy z mężczyzn może odpowiadać również za znieważenie funkcjonariuszy policji.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany