Jest trop "fryzjera" z łódzkiego MPK [WIDEO]. Mamy FILM I ZDJĘCIA Z MONITORINGU, kojarzycie go?

2016-03-22 10:24

Tajemniczy "fryzjer" obcinający włosy w łódzkiej komunikacji miejskiej został odnaleziony na monitoringu MPK. Teraz szuka go policja. ZOBACZCIE zdjęcia, może go kojarzycie?

AKTUALIZACJA, godz. 15.50:

"Fryzjer" w rękach policji, zobacz materiał: "Fryzjer" z łódzkiego MPK zatrzymany! [AUDIO] To robotnik pracujący na budowie dworca


Jak poinformowało dziś (22 marca) MPK Łódź, dzięki zgłoszeniom poszkodowanych udało się odnaleźć na monitoringu "fryzjera". Na zabezpieczonym nagraniu możemy zaobserwować, jak mężczyzna wypatruje ofiary, następnie siada za nią, wyciąga nożyczki i obcina jej kosmyki włosów. Robi to, po uprzednim upewnieniu się, że nikt nie patrzy. MPK wraz z policją zwróciło się do łódzkich mediów z prośbą o rozpowszechnianie apelu z wizerunkiem mężczyzny.

Zobaczcie nagranie z monitoringu:

Łódź – poszukiwany „fryzjer”!Słyszeliście o "fryzjerze" grasującym w tramwajach MPK-Łódź Sp. z o.o.?Dzięki zgłoszeniom, które poszkodowane kobiety zgłaszały na Policję oraz do nas udało nam się zabezpieczyć monitoring z jednego z wagonów, na którym widać mężczyznę, który najpierw wypatruje ofiary, kiedy wie, że nie ma nikogo za nim, siada za kobietą, wyciąga nożyczki i obcina jej kosmyki włosów.Prosimy o rozpowszechnianie apelu naszego i Policji, abyśmy jak najszybciej mogli ująć "fryzjera". Jednocześnie informujemy, że jeśli byliście Państwa ofiarami bądź świadkami jego działania - niezwłocznie zgłaszajcie się na Policję (kontakt poniżej). W przypadku, kiedy dochodzi do tego typu zdarzeń warto natychmiastowo poinformować o nim prowadzącego pojazd, ponieważ zwiększa to szanse na ujęcie sprawcy.KOMUNIKAT ws. poszukiwanego "fryzjera":Policjanci z I Komisariatu w Łodzi poszukują mężczyzny, który w środkach komunikacji miejskiej w Łodzi bez ich wiedzy i zgody obcina pasażerkom kosmyki włosów. Funkcjonariusze aktualnie prowadzą dwa postępowania dotyczące naruszenia nietykalności cielesnej. Oba zostały objęte przez prokuraturę ściganiem z urzędu. Sprawcy grozi kara do roku pozbawienia wolności.Jedno ze zdarzeń miało miejsce 20 lutego 2016 roku około godziny 19.20 ,w tramwaju nr 12 ,w okolicach ulic Narutowicza/Kopcińskiego. Kolejne 5 marca 2016 roku około godziny 15.00 w tramwaju jadącym ulicą Narutowicza , pomiędzy ulicą Kilińskiego a POW. W obu przypadkach pokrzywdzonymi są młode kobiety. Ostatnie ze zdarzeń zarejestrował monitoring MPK. Nagranie to stanowi cenny materiał dowodowy.Rysopis podejrzewanego: wiek ok.20-25 lat, wzrost około 170-175 cm, waga około 80-90 kg jasne oczy , krótkie ciemne włosy, ubrany w bluzę z kapturem, ciemna bluzę. Nosi plecak.Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę obcinającego włosy nieświadomym niczego pasażerkom proszone są o kontakt ze śródmiejskim komisariatem przy ulicy Sienkiewicza 28/30 w Łodzi tel. 665 10 49 ( 8.00-16.00) lub całodobowo 665 14 00.Opublikowany przez MPK-Łódź Sp. z o.o. na 22 marca 2016

Tu pisaliśmy o sprawie pierwszy raz: W łódzkim MPK grasuje "fryzjer" [AUDIO]: "Usiadł za mną w tramwaju, nagle poczułam, że dotyka moich włosów

Na policję zgłosiły się dwie kobiety, którym "fryzjer" obciął włosy w MPK

Sprawą "fryzjera" obcinającego kobietom włosy w łódzkiej komunikacji miejskiej zajęła się już policja. Aktualnie prowadzone są dwa postępowania dotyczące naruszenia nietykalności cielesnej. Oba zostały objęte przez prokuraturę ściganiem z urzędu. Sprawcy grozi kara do roku pozbawienia wolności.

Jedno ze zdarzeń miało miejsce 20 lutego 2016 roku około godziny 19.20 ,w tramwaju nr 12 ,w okolicach ulic Narutowicza/Kopcińskiego.  Kolejne 5 marca 2016 roku około godziny 15.00 w tramwaju jadącym ulicą Narutowicza, pomiędzy ulicą Kilińskiego a POW. W obu przypadkach pokrzywdzonymi są młode kobiety. Ostatnie ze zdarzeń zarejestrował monitoring MPK. Nagranie to stanowi cenny materiał dowodowy.

Tak wygląda "fryzjer" z łódzkiego MPK

Rysopis podejrzewanego: wiek ok.20-25 lat, wzrost około 170-175 cm, waga około 80-90 kg, jasne oczy, krótkie ciemne włosy, ubrany w ciemną bluzę z kapturem. Nosi plecak.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę obcinającego włosy nieświadomym niczego pasażerkom proszone są o kontakt ze śródmiejskim komisariatem przy ulicy Sienkiewicza 28/30 w Łodzi tel. 665-10 49 (8.00-16.00) lub całodobowo 665-14-00.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany