W łódzkich tramwajach znów grasuje fryzjer

i

Autor: ESKA INFO Łódź W łódzkich tramwajach znów grasuje "fryzjer"

W łódzkich tramwajach znów grasuje "fryzjer". Tym razem również... zagaduje. Jest jego opis!

2016-03-03 9:35

Łodzianki znów zaczęły opisywać osobliwe spotkania z "fryzjerem". Mężczyzna, tak jak dotychczas, grasuje w łódzkim MPK. Dotyka włosów, obcina kosmyk i... tym razem wdaje się również w rozmowę. Jak wygląda?

O sprawie pisaliśmy w grudniu ubiegłego roku. Jedna z poszkodowanych trafiła do redakcji Radia ESKA i opowiedziała o osobliwym zdarzeniu, które miało miejsce, gdy wracała do domu tramwajem. Pojazd był pusty, ale mężczyzna usiadł na siedzeniu tuż za Magdą, na końcu wagonu. Według niej wyglądał normalnie i nie wzbudzał żadnych podejrzeń. Dopiero, gdy poczuła, że dotyka jej włosów zaniepokoiła się. O tym, że obciął jej kosmyk włosów przekonała się później.

Całej rozmowy z Magdą, której "fryzjer" obciął kosmyk włosów posłuchacie w materiale AUDIO:

W łódzkim MPK grasuje "fryzjer": "Usiadł za mną w tramwaju, nagle poczułam, że dotyka moich włosów"

W tamtym czasie, na fanpage'u Spotted: MPK Łódź pojawiło się kilka opisów podobnych sytuacji. Po dwóch miesiącach ciszy - kolejna, 28 lutego. Tym razem, z dziewczyną, której chwilę wcześniej obciął kosmyk włosów, "fryzjer" wszedł w interakcję. Jak relacjonuje poszkodowana, mężczyzna przeprosił i spytał czy się nie gniewa.

"Fryzjer" z łódzkiego MPK lubi długie włosy

Podobne zdarzenie, również w tramwaju linii 13, opisuje inna łodzianka. Kiedy poczuła, że dotyka jej włosów, zwróciła mu uwagę. Wtedy "fryzjer" zaczął z nią rozmawiać. Jak opisuje, wyznał jej, że podobają mu się jej włosy oraz, że jego dziewczyna również ma długie, piękne włosy.

KTO BĘDZIE REPREZENTOWAĆ Polskę na Eurowizji 2016? ZOBACZ!

Obie łodzianki podały podobny opis "fryzjera". Według nich jest to około 30-letni, pulchny mężczyzna o ciemnych włosach. Nosi niebiesko-czarną, sportową kurtkę.

To jeden z ostatnich postów:

"Cześć, historia z fryzjerem nadal żywa: Drogie Łodzianki i Łodzianie! Nie wiem na ile obiło Wam się o uszy, że mpk...Posted by Spotted: MPK Łódź on 28 luty 2016

Co zrobić, kiedy znajdziecie się w podobnej sytuacji? MPK Łódź radzi zawiadomić o zdarzeniu kierowcę. Osoby, które spotkały "fryzjera" mogą również zgłosić się do MPK z dokładnym opisem sytuacji, informacją o linii oraz godzinie podróżowania, w celu sprawdzenia monitoringu.