Karolina zginęła od ciosów nożem. Alicja miała umrzeć tak samo. Chodziły do jednej szkoły

i

Autor: Archiwum prywatne Karolina zginęła od ciosów nożem. Alicja miała umrzeć tak samo. Chodziły do jednej szkoły

Karolina spod Łowicza i Alicja z Głowna miały zginąć tak samo. Chodziły do JEDNEJ szkoły

2020-09-30 12:54

W lipcu całą Polskę zszokowało brutalne zabójstwo 16-letniej Karoliny spod Łowicza. Dziewczyna została zasztyletowana przez swojego byłego, starszego o sześć lat chłopaka. Podobny los miał spotkać jej rówieśniczkę - Alicję z Głowna, która w sobotę, 26 września, została ciężko zraniona nożem przez 23-letniego partnera. Obie nastolatki chodziły do jednej szkoły!

O brutalnym ataku na 16-latkę z Głowna pisaliśmy W TYM MIEJSCU.

Dziewczyna chciała się rozstać ze swoim chłopakiem, Danielem F.. Miała mu to oznajmić w minioną sobotę. 23-latek wychodząc z domu zabrał ogromny nóż. Spotkali się przed godziną 20, kilkaset metrów od miejsca zamieszkania dziewczyny. Rozmowa przebiegała w burzliwej atmosferze. W pewnej chwili Daniel F. wyciągnął ostre narzędzie i nim zaatakował. Przebił wątrobę i płuca, potem uciekł.

Alicja walczy o życie w łódzkim szpitalu Centrum Zdrowia Matki Polki. Jest w stanie śpiączki farmakologicznej. Miała zginąć tak samo, jak jej koleżanka ze szkoły Karolina. Obie uczęszczały do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Łowiczu. Karolina została zamordowana na podwórku przed swoim domem przez byłego chłopaka Eryka S., który nie mógł pogodzić się z tym, że został przez nią odrzucony. Przypadek Alicji jest identyczny.

- Córka z nim zrywała już wcześniej, ale on wydzwaniał, odgrażał się. Przeczuwałam, że może być zdolny do wszystkiego, ale takiej tragedii nie przewidziałam – mówi mama Alicji, Sylwia D.. – Rozmawiałam z córką, przekonywałam ją, żeby skończyła tę znajomość. Ostatnio nawet rozmawiałyśmy o śmierci Karoliny. Pytałam się Alicji, czy Daniel też ją zabije. Teraz wygląda na to, że miała zginąć właśnie tak, jak Karolina.

23-latek chciał zabić 16-letnią dziewczynę. Przerażający ATAK nożem w Głownie koło Łodzi