Kierowca TIR-a nagle usłyszał głosy z ZAPLOMBOWANEJ naczepy. Ukryło się tam pięciu nastolatków

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. markusspiske

Kierowca TIR-a nagle usłyszał głosy z ZAPLOMBOWANEJ naczepy. Ukryło się tam pięciu nastolatków

2021-03-15 8:00

Kierowca TIR-a jadącego na zachód Europy, będąc na drodze S8, w pewnym momencie usłyszał dochodzące z naczepy głosy. Ta była zaplombowana, więc nie mógł się do niej tak po prostu dostać. Mężczyzna powiadomił swojego szefa, a ten odpowiednie służby. Jak się okazało, na naczepie znajdowało się pięciu nielegalnych nastoletnich imigrantów.

Do zdarzenia doszło przed weekendem. Kierujący ciężarowym dafem jechał na Zachód Europy. Nagle, kiedy był na drodze S8, jadąc w kierunku Wrocławia, usłyszał rozmowy wydobywające się z naczepy swojego pojazdu. O zdarzeniu powiedział swojemu pracodawcy, który zawiadomił stróżów prawa. - Kiedy policjanci przyjechali na miejsce okazało się, że naczepa była zaplombowana. Powiadomieni zostali także funkcjonariusze Straży Granicznej. Strażnicy graniczni otworzyli zabezpieczone wrota naczepy. Zdziwienie mundurowych było ogromne. Między paletami z towarem leżało pod kocem pięciu mężczyzn. Byli to nieletni obywatele Afganistanu - informuje policja.

ZOBACZ TEŻ: Straż Graniczna w Łodzi zatrzymała trzech Ukraińców. Przez ich nielegalny "biznes" przetoczyło się PONAD TYSIĄC cudzoziemców!

Młodzi mężczyźni zostali przekazani strażnikom granicznym, którzy ustalają okoliczności zdarzenia.

Szalony WYŚCIG na trasie S8. Kierowcy wyprzedzili... nawet radiowóz grupy SPEED
Sonda
Jaka powinna być kara za publiczną masturbację?