Kierujący nissanem huknął w budynek i zginął! Makabryczny wypadek pod Bełchatowem

i

Autor: KPP w Bełchatowie Nie żyje kierujący nissanem, który w miejscowości Drużbice-Kolonia pod Bełchatowem zjechał z drogi i uderzył w budynek gospodarczy

Kolejny mieszkaniec Łodzi nie żyje

Kierujący nissanem huknął w budynek i zginął! Makabryczny wypadek pod Bełchatowem

2023-02-20 13:34

Nie żyje kierujący nissanem, który w miejscowości Drużbice-Kolonia pod Bełchatowem zjechał z drogi i uderzył w budynek gospodarczy. Do śmiertelnego wypadku doszło w poniedziałek, 20 lutego, ok. godz. 6. Jak wynika ze wstępnych informacji policji, mieszkaniec Łodzi podróżował trasą Rożniatowice-Drużbice-Kolonia, po czym zjechał na przeciwległy pas ruchu.

Śmiertelny wypadek pod Bełchatowem. 70-latek wjechał w budynek gospodarczy i zginął

70-letni mężczyzna zginał w wypadku, po tym jak jego nissan zjechał z drogi pod Bełchatowem i uderzył w budynek gospodarczy. Wszystko działo się w poniedziałek, 20 lutego, ok. godz. 6, na trasie Rożniatowice-Drużbice-Kolonia. Jak wstępnie informuje tamtejsza policja, mieszkaniec Łodzi kierujący nissanem jechał od strony miejscowości Rożniatowice. Na prostym odcinku drogi, w rejonie zabudowań w miejscowości Drużbice-Kolonia, z nieustalonych na ten moment przyczyn zjechał z drogi na lewy pas i przodem auta uderzył w budynek gospodarczy. - Niestety, mimo prowadzonej akcji reanimacyjnej, kierowca nissana zmarł. Na miejscu zdarzenia pracowały służby ratunkowe. Pod nadzorem prokuratora policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady kryminalistyczne, ustalili świadków. Okoliczności tego wypadku wyjaśniają teraz funkcjonariusze z Wydziału Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym - wyjaśnia nadkomisarz Iwona Kaszewska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie.

To drugi mieszkaniec Łodzi, który poniósł śmierć w poniedziałek, 20 lutego - dwie godziny wcześniej na drodze krajowej nr 14 zginął 63-letni kierujący suzuki: 63-latek z Łodzi zginął w straszliwym wypadku! Co się stało na DK14? [ZDJĘCIA].

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Grób 19-letniej Basi. Kobieta zginęła pod kołami autobusu

To oni pierwsi docierają do ofiar drastycznych wypadków.

Co szokuje ich najbardziej? POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany