Koluszki. Pokłócili się podczas imprezy, dźgnął ją nożem w brzuch

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Koluszki. Pokłócili się podczas imprezy, dźgnął ją nożem w brzuch

2021-10-04 20:05

Do groźnych wydarzeń doszło kilka dni temu w gminie Koluszki. Podczas imprezy, 34-letni mężczyzna pokłócił się z 41-letnią kobietą, po czym dźgnął ją nożem w brzuch. Grozi mu kara dożywotniego więzienia.

Jak podaje policja, podczas wspólnej imprezy 41-latka pokłóciła się ze swoim znajomym o alkohol. W pewnej chwili mężczyzna dźgnął ją nożem w brzuch. Wówczas kobieta wybiegła na posesję i wezwała na pomoc swoich bliskich. Ci wezwali służby. "Policjanci natychmiast zaczęli udzielać pomocy medycznej rannej kobiecie i ustalając, że sprawca może znajdować się na terenie posesji przekazali instrukcję zgłaszającemu o kontynuowaniu pomocy, po czym poszli sprawdzić pobliskie budynki. W jednym z nich policjanci znaleźli wskazanego mężczyznę i natychmiast został on zatrzymany. Jego odzież była we krwi - podaje sierż. sztab. Aneta Kotynia, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji Powiatu Łódzkiego Wschodniego.

Jak się okazało był nim 34-letni mieszkaniec Łodzi. W chwili zatrzymania miał prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa, za co grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Niech policja zbada jeszcze raz śmierć naszego syna, bo on na pewno nie popełnił samobójstwa