Koncert Selah Sue

i

Autor: Materiały organizatora Koncert Selah Sue

Koncert Selah Sue w łódzkiej Wytwórni [WIDEO, CENY BILETÓW]

2015-05-28 12:54

Już w tę niedzielę (31 maja) belgijska artystka Selah Sue, która swą muzyką zachwyciła samego Prince'a, zaśpiewa w łódzkiej Wytwórni! Bilety warte są swojej ceny.

Młoda belgijka Selah Sue znana jest w Polsce między innymi dzięki hitowi "This World", który pojawił się w jednej z telewizyjnych reklam. W sobotę (31 maja) przyjedzie do Łodzi, gdzie w klubie Wytwórnia zaprezentuje premierowe nagrania z nowego albumu „Reason”, który ukazał się w sprzedaży 30 marca.

Przypomnij sobie jeden z największych dotychczasowych hitów Selah Sue:

Selah Sue, która naprawdę nazywa się Sanne Putseys, to debiutantka, nazywana europejskim odpowiednikiem Erykah Badu i Ms. Lauryn Hill. Obdarzona nietuzinkową urodą młoda, urodzona w 1989 roku belgijka, jest sensacją na rynku muzycznym ostatnich miesięcy, dzięki swojej płycie zatytułowanej Selah Sue.

Jej rewelacyjne single "This World" oraz "Raggamuffin" szybko podbiły europejskie listy przebojów. Proponowana przez nią mieszanka najlepszej jakości soulu, funku, reggae, rocka, hip-hopu i popu zachwyciła samego Prince'a! Oczarowany Książę zaproponował Selah supportowanie go w Antwerpii, na co Sue oczywiście przystała.

W studiu przy pracy nad debiutancką płytą towarzyszyły jej największe gwiazdy muzyki, jak na przykład Nneka. Produkcyjnie wspomogła ją także sama Meshell Ndegeocello w utworze "Mommy" oraz "Cee Loo Green" (duet w Please). Większość piosenek Selah Sue napisała sama, a pierwsze z nich skomponowała akompaniując sobie na gitarze w wieku 15 lat! Krytycy muzyczni uważają, że Janelle Monáe i M.I.A. rośnie groźna konkurentka, dla której muzyka nie ma żadnych granic.

Zobacz, jak utwór "Mommy" z najnowszej płyty prezentuje się na żywo:


SPRAWDŹ, po ile i gdzie można kupić bilety na koncerty Selah Sue w Polsce:

110 zł od 16 kwietnia / 120 zł od 1 czerwca / 130 zł w dniu koncertu / z Kartą Wytwórni RABAT 10 zł

Sprzedaż: bileterie EMPiK, sklepy Media Markt i Saturn oraz za pośrednictwem eBilet (http://ebilet.pl/), Ticketpro (http://ticketpro.pl/), Biletin (http://biletin.pl/) i Eventim (http://eventim.pl/) na terenie całego kraju.