XVI edycji Nocy Naturystów na łódzkiej Fali będą towarzyszyły motywy wiosenne

i

Autor: pixabay.com /CC0 XVI edycji Nocy Naturystów na łódzkiej Fali będą towarzyszyły motywy wiosenne

Kontrowersyjna Noc Naturystów na łódzkiej Fali powraca w kwietniu

2016-03-31 22:09

Kolejna odsłona Nocy Naturystów na Fali będzie miała miejsce w kwietniu. Mimo kontrowersji, jakie budzi m.in. w społeczności katolickiej, impreza cieszy się niesłabnącą popularnością.

XVI edycji Nocy Naturystów na łódzkiej Fali będą towarzyszyły motywy wiosenne. W programie jest zabawa taneczna, aquazorbing, czyli zabawa w wodnych kulach, warsztaty rysunku aktu, zjazdy na pontonach, malowanie ciała, a także wybory miss i mistera kolorów. Nie zabraknie również aromatycznych naparzań w strefie saun oraz seansów w tężni solnej.

Zobacz też relację z Nocy Naturystów 2015 na Fali [AUDIO]: "Po co nosić ubrania wtedy, kiedy są niepotrzebne"

Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, na Noc Naturystów na Fali 2016 dostać się wcale nie jest tak łatwo. Organizatorzy dbają o bezpieczeństwo i komfort uczestników. W imprezie mogą wziąć udział pełnoletnie pary, natomiast "single" będą mogli wejść jedynie pod warunkiem, że są znani innym uczestnikom i dostaną pisemną rekomendację.

Noc Naturystów 2016 na Fali w Łodzi [ZASADY]

Podczas Nocy Naturystów na Fali obowiązuje zachowanie strefy nagości. Jak głosi regulamin, niedopuszczalne jest noszenie kostiumów kąpielowych, elementów ubrania czy bielizny. - Wzajemna nagość jest wyrazem szacunku do samego siebie i innych - czytamy na stronie Aquaparku Fala.

Według regulaminu, nagość nie oznacza przyzwolenia ani akceptacji zachowań uznanych społecznie za nieprzyzwoite, zaczepiania czy narzucania się innym osobom lub jakiegokolwiek komentowania ich wyglądu.

Mimo kontrowersji, jakie budzi m.in. w społeczności katolickiej, impreza cieszy się niesłabnącą popularnością. Start: 23 kwietnia, godz. 21.15. Bilety na Noc Naturystów w łódzkim Aquaparku Fala w cenie od 40 do 80 zł.