W Łodzi w tym roku są w planach dwa konwenty tatuażu

i

Autor: pixabay.com /CC0, licel W Łodzi w tym roku są w planach dwa konwenty tatuażu

Konwent Tatoo 2016 i Łódź Tattoo Days, czyli... dwa konwenty tatuażu w hali EXPO - jeden po drugim. Już niebawem

2016-10-12 9:00

Wśród miłośników tatuaży wielka wrzawa. W Łodzi, w niedługim odstępie czasu, zaplanowane są dwa konwenty tatuażu - Łódź Tattoo Days oraz... Tattoo Konwent. Oba w hali EXPO.

Po Tattoo Festivalu, który przez lata odbywał się w łódzkiej Dekompresji zrobiła się luka. Fani tatuaży, na jej zapełnienie, czekali z niecierpliwością i nadzieją. Nikt się chyba jednak nie spodziewał takiego obrotu sprawy. W Łodzi zaplanowano bowiem dwa konwenty tatuażu w niedługim odstępie czasu. W dodatku - w tym samym miejscu, w hali EXPO mieszczącej się przy ul. Stefanowskiego 30.

Zobacz też: Wegetariańskie restauracje i knajpy w Łodzi: Gdzie na obiad bez mięsa? [ADRESY]

Łódź Tattoo Days 2016

Jako pierwszy, w dniach 22-23 października, ma się odbyć Łódź Tattoo Days. Oprócz tego, że będzie to okazja do spotkania ponad 150. tatuatorów z Polski i ze Świata oraz zrobienia sobie tatuażu czy też wzięcia udziału w konkursie na najlepiej wykonany tatuaż, nie zabraknie też stoisk wystawienniczych i koncertów. Na konwencie zobaczycie także wystawy prac znanych grafików i ilustratorów, a także kupicie wyjątkowe ubrania skrojone przez Polskich projektantów. W strefie Custom nie zabranie również mega odjechanych rowerów czy motocykli, a także pokazów mody oraz performance.

Konwent Tattoo 2016 w Łodzi

Tattoo Konwent to impreza, która miała już pięć swoich edycji we Wrocławiu oraz jedną w Poznaniu. Teraz przyszła pora również m.in. na Łódź. Jak zapowiadają organizatorzy, w konwencie udział ma wziąć około 200. artystów oraz co najmniej 80. wystwców. Impreza planowana jest... miesiąc później - 26-27 listopada. Hala EXPO ma zostać podzielona na strefy tematyczne oraz strefy chill. W ramach Konwent Tattoo w Łodzi odbywać się będą pokazy oraz koncert, w planach są także aftery.

Zobacz też: Kolejka po pączki na Piotrkowskiej: Dunkin' Donuts kusi łodzian amerykańskimi wypiekami

Nasi Partnerzy polecają