Korn

i

Autor: Instagram: ignisfatuus8 Korn

Korn, Megadeth i Sixx:A.M: Te gwiazdy zagrały w łódzkiej Atlas Arenie. ZOBACZ ZDJĘCIA z Instagrama!

2016-06-08 12:18

We wtorek (7 czerwca), podczas Power Festival w łódzkiej Atlas Arenie zagrały gwiazdy wielkiego formatu: Korn, Megadeth i Sixx:A.M. Fani tych kapel "opanowali" Instagrama, ZOBACZCIE ZDJĘCIA z tej imprezy!

#megadeth #poland #lodz Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kiko Loureiro (@kikoloureiro)

To była wielka inauguracja nowego festiwalu  w Łodzi. Do Atlas Areny na Power Festival przyjechały gwiazdy ciężkiego grania: Korn, Megadeth i Sixx:A.M. Publiczność szalała i nie ma się co dziwić. To jedne z najbardziej zasłużonych kapel metalowych i hardrockowych.

Korn

Pochodzący z Bakersfield zespół Korn tworzy od 1993 roku. W swoim bogatym dorobku ma statuetki Grammy (w 1999 roku nagrodzono grupę za utwór „Freak on a Leash”,  natomiast w 2002 roku za kompozycję „Here to Stay”), na swoim kącie ma ponad 35 milionów sprzedanych płyt, niezliczoną ilość koncertów zagranych na całym świecie. Korn to prawdziwa legenda, zespół który zredefiniował i na nowo określił kanony ciężkiego grania.

Zobacz też: Koncerty i imprezy w Łodzi na czerwiec 2016 [HARMONOGRAM]

Megadeth

Megadeth należy do gigantów metalu, to zespół zaliczany do tak zwanej "Wielkiej Czwórki" (uzupełniają ją jeszcze Metallica, Slayer i Anthrax). To kapele, które wyszły z podziemia w latach 80. i błyskawicznie zdominowały scenę metalową. Historia Megadeth rozpoczęła się, gdy w 1983 roku z Metalliki wyrzucony został Dave Mustaine. Gitarzysta postanowił założyć własną kapelę.  W tym roku mija 30 lat od premiery debiutanckiego krążka Megadeth „Killing Is My Business... and Business Is Good!”. udyjny album Megadeth ukaże się 22 stycznia 2016 roku.  

Sixx:A.M.

Za nazwą Sixx:A.M. kryją się nazwiska trzech członków formacji: Nikki Sixx (basista Mötley Crüe), DJ Ashba (do niedawna jeszcze gitarzysta zespołu Guns N' Roses) oraz James Michael (współpracował m.in. z Mötley Crüe, Scorpions). Formacja Sixx:A.M. powstała w 2007 roku, w tym samym okresie  wydała debiutancki album „The Heroin Diaries Soundtrack”, który  jest ścieżką dźwiękową do autobiografii Sixx'a, „The Heroin Diaries: A Year in the Life of a Shattered Rock Star”. Na koncie tej hardrockowej kapeli są w sumie trzy albumy. Ostatni z nich, zatytułowany „Modern Vintage”, ukazał się w październiku zeszłego roku.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA z Power Festival z Instagrama:

Waiting! #korn #lodz #łódź #atlasarena #koncerty #festivals #concerts #rock Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @ignisfatuus8
Best guy around the stage today #djashba #sixxam #lodz Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Márton Kókai (@hypersatan)
@jamesmichaelofficial in #lodz #poland #atlasarena #show #concert #sixxam Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Greta 'Mo' (@greta_morgan)
DJ Ahsba - @sixxam Największy gitarowy kozak! #powerfestival #lodz #atlasarena #prestigemjm #sixxam #djashba #exgunsnroses #guitarist Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kuba Janecki (@jjanecki)
#KoRn #AtlasArena #PowerFestival #Lodz #Poland #Polska #igerslodz #concert #live Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @gonsior
Hanging with @djashba @sixxam #poland #powerfestival Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kiko Loureiro (@kikoloureiro)
Spełnienie marzeń ??? #megadeth #concert #powerfestival #bestday #bestconcert #legend #metalconcert #thrashmetal #music Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karolina Horczak (@xkarolinnax)
Korn \m/ #poverfestival2016 #korn #łódź Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @bashyenka
#Megadeth #DaveMustaine #PowerFestival #AtlasArena #Lodz #Poland #Polska #igerslodz #concert #live Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @gonsior
Nasi Partnerzy polecają