Koronawirus. TŁUMY na izbie przyjęć w szpitalu. SKANDAL w Łodzi

2020-03-26 12:06 msz
Koronawirus
Autor: Twitter

Tłumy czekały na przyjęcie do Centrum Onkologii i Traumatologii szpitala im. Kopernika w Łodzi. Wszyscy przebywali w jednym pomieszczeniu, na kilkunastu metrach kwadratowych.

Dlaczego tłumu, który zgromadził się w szpitalnej izbie przyjęć, nikt nie rozdzielił? - Widoczna na zdjęciu sytuacja była chwilowa i wniknęła z nieprawidłowego zgromadzenia się pacjentów zgłaszających się na chemioterapię. Na szczęście, nasz personel zareagował bardzo szybko i przywrócił prawidłowy ruch pacjentów, przekierowując osoby oczekujące do miejsca do tego celu przeznaczonego - tłumaczy kierownik działu promocji i biura prasowego szpitala M. Kopernika w Łodzi.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że badania laboratoryjne potwierdziły 14 kolejnych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie łódzkim. Ilość osób chorych na COVID-19 w regionie wzrosła do 158.

Potwierdzone wyniki w Łódzkiem dotyczą dziecka, starszego mężczyzny, dwóch mężczyzn w średnim wieku, sześciu młodych kobiet i trzech kobiet w średnim wieku. Są to osoby w wieku od 4 do 72 lat. W województwie łódzkim zarażonych jest 158 osób, hospitalizowanych 23 a objętych kwarantanną 5384. Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym wynosi 2920. W całym kraju wirusem SARS-CoV-2 zarażonych jest 1120 osób, 14 zmarło.

Źródło: Express Ilustrowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE