Koronawirus w Zgierzu. Nie żyje 50-letni mężczyzna!

2020-06-30 11:58 Michał Michalak
Koronawirus w Zgierzu. Nie żyje 50-letni mężczyzna!
Autor: jewhisperer/cc0/Pixabay.com 50-letni mężczyzna, który zmarł z powodu koronawirusa, był pacjentem szpitala w Zgierzu

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowych 239 przypadkach koronawirusa w Polsce. 17 z nich potwierdzono w województwie łódzkim. Do grona ofiar śmiertelnych COVID-19 w naszym kraju dołączyło natomiast kolejnych 19 osób, w tym 50-letni mężczyzna ze szpitala w Zgierzu. Najwięcej zachorowań znowu odnotowano na Śląsku, bo 84, a prawie 50 przypadków pojawiło się w Małopolsce.

19 zgonów z powodu koronawirusa w Polsce - to informacje z najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia. Jedna ofiara śmiertelna to 50-letni mężczyzna ze szpitala w Zgierzu. Resort poinformował ponadto o kolejnych 239 przypadkach COVID-19 w naszym kraju, z których 17 odnotowano w województwie łódzkim.

Najwięcej, bo 84 zachorowania, dotyczą województwa śląskiego. 44 stwierdzono w Małopolsce, a 26 i 21 w województwie, odpowiednio, wielkopolskim i mazowieckim. Więcej przypadków koronawirusa niż w Łodzi i okolicach odnotowano jeszcze na Podlasiu - 21.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ tutaj!

Woda zabrała mu wszystko

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.