Lekarz

i

Autor: Pixabay 40-letni lekarz zmarł podczas dyżuru w pabianickim szpitalu. Zdj. ilustracyjne.

Pabianice

Koszmar w szpitalu. 40-letni lekarz zmarł podczas dyżuru

2023-11-30 20:38

Prokuratura wyjaśnia okoliczności śmierci 40-letniego lekarza podczas jego dyżuru w szpitalu w Pabianicach (woj. łódzkie). Rzecznik prasowy łódzkiej prokuratury Krzysztof Kopana poinformował, że w związku z informacjami o nagłym zgonie przeprowadzono oględziny.

Lekarz zmarł w szpitalu podczas dyżuru. Sprawę bada prokuratura

Według zebranych przez śledczych informacji, lekarz zmarł podczas pełnionego przez niego dyżuru w szpitalu w Pabianicach. - Przeprowadzono wstępne oględziny, podczas których nie ujawniono śladów i obrażeń wskazujących na przestępcze działanie innych osób - przekazał Kopania, ale zastrzegł, że nadal trwa postępowanie dowodowe. - W środę około godziny 22 lekarz kontaktował się z ordynatorem oddziału. Następnie przekazał informację, że idzie do pokoju lekarskiego - poinformował.

W czwartek (30 listopada) rano z 40-letnim lekarzem próbowali kontaktować się pracownicy szpitalnej izby przyjęć. - Istniała potrzeba podjęcia działań medycznych. Pielęgniarka z innym lekarzem poszli do pokoju lekarskiego i tam stwierdzono, że dyżurujący lekarz nie daje oznak życia. Podjęto reanimację. Niestety, była ona bezskuteczna - relacjonował prokurator.

Trwa postępowanie w tej sprawie. Kluczowe - jak podał Kopania - będą wyniki zaplanowanej na piątek (1 grudnia) sądowo-lekarskiej sekcji zwłok.

CZYTAJ TEŻ: Demony kazały mu zabić przyjaciół. Ruszył proces w sprawie podwójnego morderstwa w loftach

Adrian Zandberg nie ma złudzeń: „Mateusz Morawiecki powinien oddać pałeczkę w tej sztafecie"
Listen on Spreaker.