Koszmarny wypadek na al. Palki w Łodzi. Motocyklista potrącony dwa razy

i

Autor: Policja województwa łódzkiego

Koszmarny wypadek na al. Palki w Łodzi. Motocyklista potrącony dwa razy

2021-09-07 14:30

Śmiertelny wypadek motocyklisty na al. Palki w Łodzi miał miejsce dziś (7.09.2021 r.) po południu. Policja radzi omijać to miejsce, w rejonie zdarzenia tworzą się korki.

Wypadek motocyklisty (7.09) miał miejsce w rejonie skrzyżowania al. Palki i ul. Pankiewicza w Łodzi. Jak podaje policja, ze wstępnych ustaleń wynika, że na al. Palki 71-letnia kierująca toyotą przejechała przez separatory i na lewym skrajnym pasie doprowadziła do zderzenia z 31-letnim kierującym kawasaki. "Po zderzeniu pojazdów motocyklista upadł na pas zieleni, a następnie na jezdnię biegnącą w przeciwnym kierunku ruchu, gdzie został potrącony przez 41-letniego kierujacego bmw - informuje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi. W wyniku wypadku motocyklista poniósł śmierć na miejscu. Jak wynika z baz danych, mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania. W rejonie wypadku na al. Palki tworzą się korki.

CZYTAJ TEŻ: Łódź. Dachowali we dwóch, jeden uciekł. W aucie narkotyki

Sejny. Potrącenie na przejściu dla pieszych. Policja szuka świadków

Do innego koszmarnego wypadku z udziałem motocyklisty doszło w poniedziałek (6 września) w Tomaszowie Mazowieckim. Jak się okazało, 19-latek zderzył się z samochodem osobowym, niebawem po tym jak ukradł motocykl. CZYTAJ WIĘCEJ: Mateusz poniósł najwyższą karę. Ukradł motocykl i się zabił

Nasi Partnerzy polecają