KOSZMARNY wypadek pod Poddębicami. ZGINĄŁ 25-latek. Co się stało we wsi Praga?

i

Autor: Policja /KWP Łódź

KOSZMARNY wypadek pod Poddębicami. ZGINĄŁ 25-latek. Co się stało we wsi Praga? [FOTO]

2021-04-07 14:18

Wypadek we wsi Praga pod Poddębicami (woj. łódzkie) miał miejsce we wtorek (6.04.2021 r.) późnym wieczorem. Auto prowadzone przez młodego kierowcę zjechało z drogi, wjechało do rowu i rozbiło się na drzewie. 25-latek zginął na miejscu. Z wypadku wyszedł cało 20-letni pasażer. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.

Wypadek we wsi Praga miał miejsce 6.04 około godziny 23:00, na drodze wojewódzkiej numer 473. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że 25-letni kierujący samochodem osobowym marki Mercedes Benz, z nieznanych na ten moment przyczyn, zjechał na lewą stronę drogi, wjechał do rowu i uderzył w drzewo. - Pomimo reanimacji, mężczyzny nie udało się uratować. 20-letni pasażer nie doznał obrażeń ciała - podaje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

Tak jeżdżą kierowcy Kaczyńskiego. Szokujące zachowanie mogło się skończyć tragicznie

Na miejscu funkcjonariusze wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady związane z wypadkiem. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku.

ZOBACZ TEŻ: DRAMATYCZNA AKCJA pod Jeżowem! 3-latek wpadł do 10-metrowej studni. OJCIEC TRZYMAŁ GO OSTATKIEM SIŁ! [ZDJĘCIA]

Pierwsza pomoc - czy wiesz, jak jej udzielić?

Pytanie 1 z 10
Wypadek samochodowy
wypadek samochodowy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany