Śmiertelny wypadek na S8. 39-letni mężczyzna potrącony podczas zmiany koła

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Drogowy horror

Koszmarny wypadek podczas wymiany koła. Śmiertelna ofiara, poważne utrudnienia

Łódzkie: Śmiertelny wypadek na trasie S8 w Rawie Mazowieckiej. We wtorek (8 listopada 2022 r.) doszło tam do śmiertelnego wypadku osobówki z samochodem ciężarowym. Nie żyje jedna osoba. Jeden pas w kierunku Wrocławia jest zablokowany.

Wypadek na S-8 (8.11). Mężczyzna potrącony przez TIR-a podczas zmiany koła na pasie awaryjnym

Wypadek na drodze ekspresowej S-8 miał miejsce we wtorek (8 listopada) po godzinie 3.00. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 39-letni pasażer hondy, na pasie awaryjnym w kierunku Wrocławia zmieniał koło w aucie. "Najprawdopodobniej przejeżdżający w tym samym kierunku man kierowany przez 48-latka potrącił go. W wyniku poniesionych obrażeń 39-latek zmarł na miejscu" - informuje mł. asp. Agata Krawczyk z Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej.

Kierujący samochodem ciężarowym był trzeźwy. Na miejscu pod nadzorem prokuratora trwają czynności wyjaśniające zdarzenie drogowe. Jak podaje policjantka, ruch odbywa się płynnie.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Śmiertelny wypadek na S8. 39-letni mężczyzna potrącony podczas zmiany koła

i

Autor: Policja /KWP Łódź
Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek?
Fatalny wypadek w Lublinie. Wszystko się nagrało!