Koszmarny wypadek w Małkowie! Ciężarówka zmiażdżyła opla. Śmigłowiec zabrał 19-latka [ZDJĘCIA]

i

Autor: KP PSP w Sieradzu Poważny wypadek w Małkowie pod Sieradzem. Na drodze krajowej nr 83 doszło do czołowego zderzenia opla astra i samochodu ciężarowego

Koszmarny wypadek w Małkowie! Ciężarówka zmiażdżyła opla. Śmigłowiec zabrał 19-latka [ZDJĘCIA]

2021-11-16 17:40

Poważny wypadek w Małkowie pod Sieradzem. Na drodze krajowej nr 83 doszło do czołowego zderzenia opla astra i samochodu ciężarowego. Jak wstępnie informuje policja w Sieradzu, prowadzący osobówkę 19-latek, mieszkaniec powiatu sieradzkiego, zjechał nagle na przeciwny pas ruchu i uderzył prosto w samochód ciężarowy. Kierowcę opla zabrał śmigłowiec LPR.

Koszmarny wypadek w Małkowie! Ciężarówka zmiażdżyła opla. Śmigłowiec zabrał 19-latka

Poważny wypadek w Małkowie pod Sieradzem. Na drodze krajowej nr 83 doszło dziś przed godz. 15 do czołowego zderzenia opla astra i samochodu ciężarowego. Jak wstępnie informuje Komenda Powiatowa Policji w Sieradzu, prowadzący osobówkę 19-latek, mieszkaniec powiatu sieradzkiego, zjechał nagle na przeciwny pas ruchu i uderzył prosto w samochód ciężarowy. Kierowca opla został zakleszczony w pojeździe, z którego, przy pomocy narzędzi hydraulicznych, wydobyli go strażacy. 19-latka zabrał do Szpitala Kopernika w Łodzi śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 68-letni kierowca ciężarówki, również mieszkaniec powiatu sieradzkiego, nie odniósł żadnych obrażeń - mężczyzna był trzeźwy. Policja w Sieradzu, pod nadzorem tamtejszej prokuratury, wyjaśnia szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku w Małkowie. Jak dodają mundurowi, droga krajowa nr 83 w miejscu zdarzenia powinna być już przejezdna.

Czytaj też: Łódzkie. Mieszkańcy Piątku są przekonani, że widzieli wilki

Czytaj też: Nowe Kutnowskie. Straszny wypadek na torach. Kim jest śmiertelnie potrącony mężczyzna?

Koszmarny wypadek w Małkowie! Ciężarówka zmiażdżyła opla. Śmigłowiec zabrał 19-latka [ZDJĘCIA]

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Pijany kierowca ukraińskiego busa jechał pod prąd na autostradzie i spowodowała wypadek
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany