Kozenin. Policjant staranowany przez tira. Rozległe obrażenia ciała

i

Autor: KPP w Opocznie Policja w Opocznie ujawniał kulisy wypadku w Kozeninie, w którym ranny został funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego tamtejszej komendy. Jego motocykl staranował tir

Kozenin. Policjant staranowany przez tira. "Rozległe obrażenia ciała"

2021-09-14 15:05

Policja w Opocznie ujawniał kulisy wypadku w Kozeninie, w którym ranny został funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego tamtejszej komendy. W poniedziałek na prostym odcinku drogi w motocykl prowadzony przez policjanta uderzył 19-latek kierujący ciężarowym dafem z naczepą. Skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i staranował policjanta.

Kozenin. Policjant staranowany przez tira. "Rozległe obrażenia ciała"

Policjant staranowany przez tira w Kozeninie został poważnie ranny. Szczegóły wypadku na drodze krajowej nr 12 ujawniła dziś Komenda Powiatowa Policji w Opocznie, której funkcjonariusz był uczestnikiem feralnego zdarzenia. W poniedziałek 13 września ok. godz. 8.20 prowadzący ciężarowego dafa z naczepą poruszał się prostym odcinkiem drogi. Z naprzeciwka jechał w tym czasie na motocyklu 46-letni policjant z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Opocznie, ale 19-latek skręcając w lewo, nie ustąpił mu pierwszeństwa i uderzył w jednoślad. Mundurowy doznał rozległych obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala. Zarówno policjant, jak i kierowca tira byli trzeźwi. Jak informuje policja w Opocznie, na miejscu wypadku został zabezpieczony monitoring, przesłuchano świadków, zabezpieczono wszystkie możliwe dowody, tak aby jak przy każdym tego rodzaju wypadku rzetelnie ustalić przebieg zdarzenia.

Czytaj też: Dwie osoby ranne po wypadku na A2. Autostrada w kierunku Warszawy ZABLOKOWANA

Czytaj też: Pabianice. Policja postawiona na nogi! Co się dzieje z Piotrkiem i Sebastianem?

Sonda
Co bardziej poprawi poziom bezpieczeństwa na polskich drogach?
24-latek ze Zduńskiej Woli znaleziony martwy w pobliżu ulicy Witosa w Olsztynie
Nasi Partnerzy polecają