Kozenin. Zderzenie TIR-a z motocyklem. Zablokowana DK12

i

Autor: pixabay.com CC0 fot. Rico_Loeb /zdjęcie ilustracyjne

Kozenin. Nowe fakty ws. wypadku na DK12. Ranny motocyklista to policjant!

2021-09-13 13:29

Przez kilka godzin zablokowana była DK 12 między Sulejowem i Opocznem w woj. łódzkim. Dziś (13.09.2021) rano na wysokości miejscowości Kozenin miał miejsce wypadek z udziałem samochodu ciężarowego i motocykla, którym jak się okazało - jechał policjant. Mężczyzna trafił do szpitala.

Wypadek TIR-a i motocykla miał miejsce dziś (13.09) około godziny 8:30 na 431. km DK 12 w miejscowości Kozenin w pow. opoczyńskim. Jak podaje PAP, to odcinek trasy między Sulejowem i Opocznem. W wyniku zdarzenia jedna osoba została ranna. To policjant z Komendy Powiatowej Policji w Opocznie. Pełniąc służbę razem z drugim funkcjonariuszem, dwoma motocyklami jechali w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego dk nr 12. Tam, na prostym odcinku drogi doszło do zderzenia z pojazdem ciężarowym. Jechał on w przeciwnym kierunku ruchu, ale według wstępnych ustaleń bezpośrednio przed wypadkiem prawdopodobnie skręcił w lewo – przekazała PAP rzeczniczka prasowa opoczyńskiej policji asp. szt. Barbara Stępień. DK12 w rejonie wypadku przez kilka godzin była zablokowana. Poszkodowany policjant trafił do szpitala w Opocznie. Stan jego zdrowia nie jest znany. Drugi z funkcjonariuszy zdążył zatrzymać się przed ciężarówką. Dokładne okoliczności wypadku nie zostały jeszcze ustalone. Wyjaśniają je policjanci pod nadzorem prokuratury. Kierujący samochodem ciężarowym był trzeźwy. Informacje o wypadku także w dzisiejszym "Raporcie z Anteny": 

Raport z Anteny 13.09

Przypomnijmy, do innego tragicznego wypadku doszło w sobotę (11 września) wieczorem w miejscowości Bełchów w powiecie łowickim. Jadący hondą 22-letni motocyklista zderzył się z 71-letnim rowerzystą. Senior poniósł śmierć. WIĘCEJ: Gdy posprzątali bałagan po wypadku, doszło do tragedii. Nie żyje mężczyzna

Nasi Partnerzy polecają