Łask. 13-latka była tak pijana, że policjanci nie zbadali jej alkomatem. Trafiła do szpitala

i

Autor: jcx516 /Pixabay,.com Łask. 13-latka była tak pijana, że policjanci nie zbadali jej alkomatem. Trafiła do szpitala

Łask. 13-latka była tak pijana, że policjanci nie zbadali jej alkomatem. Trafiła do szpitala

2022-06-22 15:45

13-latkę leżącą w zaroślach znaleziono na jednej z ulic na obrzeżach Łaska (województwo łódzkie). Obok stał rower. Nastolatka była tak pijana, że policjanci nie mogli przebadać jej alkomatem. Trafiła do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Szczegóły poniżej.

Nastolatkę leżącą w zaroślach na jednej z ulic na obrzeżach Łaska znalazł spacerujący po okolicy mężczyzna. Do zdarzenia doszło w weekend - w nocy z soboty na niedzielę (z 18 na 19 czerwca 2022). Obok nastolatki stał rower, którym najprawdopodobniej chciała wrócić do domu.

Zobacz też: Kontrowersyjna promocja w łódzkim Orientarium. Przesadzili? "W Łodzi promują miernotę i nieudacznictwo"

Łask. Pijana 13-latka trafiła do szpitala

Na miejsce zostali wezwani policjanci, którzy wyczuli od dziewczynki woń alkoholu. Badanie alkomatem było jednak niemożliwe, ze względu na stan 13-latki. Jak przekazał "Dziennik Łódzki", kontakt słowno-logiczny z nastolatką był utrudniony. Trafiła ona do szpitala w Łodzi. O jej losie zdecyduje teraz sąd rodzinny. Według informacji przekazanych przez polsatnews.pl, rzecznik Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, gdzie trafiła 13-latka, potwierdził, że poziom alkoholu w jej organizmie był "znaczny".

Zobacz również: Grabów. Tragiczny pożar pod Kutnem. Nie wszystkich udało się ewakuować

Express Biedrzyckiej - prof. Ewa Marciniak: Dla poparcia PiS kluczowa będzie jesień
Sonda
Czym dojeżdża do szkoły twoje dziecko?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany