Łask. 13-latka była tak pijana, że policjanci nie zbadali jej alkomatem. Trafiła do szpitala

2022-06-22 15:45
Łask. 13-latka była tak pijana, że policjanci nie zbadali jej alkomatem. Trafiła do szpitala
Autor: jcx516 /Pixabay,.com Łask. 13-latka była tak pijana, że policjanci nie zbadali jej alkomatem. Trafiła do szpitala

13-latkę leżącą w zaroślach znaleziono na jednej z ulic na obrzeżach Łaska (województwo łódzkie). Obok stał rower. Nastolatka była tak pijana, że policjanci nie mogli przebadać jej alkomatem. Trafiła do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Szczegóły poniżej.

Nastolatkę leżącą w zaroślach na jednej z ulic na obrzeżach Łaska znalazł spacerujący po okolicy mężczyzna. Do zdarzenia doszło w weekend - w nocy z soboty na niedzielę (z 18 na 19 czerwca 2022). Obok nastolatki stał rower, którym najprawdopodobniej chciała wrócić do domu.

Zobacz też: Kontrowersyjna promocja w łódzkim Orientarium. Przesadzili? "W Łodzi promują miernotę i nieudacznictwo"

Łask. Pijana 13-latka trafiła do szpitala

Na miejsce zostali wezwani policjanci, którzy wyczuli od dziewczynki woń alkoholu. Badanie alkomatem było jednak niemożliwe, ze względu na stan 13-latki. Jak przekazał "Dziennik Łódzki", kontakt słowno-logiczny z nastolatką był utrudniony. Trafiła ona do szpitala w Łodzi. O jej losie zdecyduje teraz sąd rodzinny. Według informacji przekazanych przez polsatnews.pl, rzecznik Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, gdzie trafiła 13-latka, potwierdził, że poziom alkoholu w jej organizmie był "znaczny".

Zobacz również: Grabów. Tragiczny pożar pod Kutnem. Nie wszystkich udało się ewakuować

Express Biedrzyckiej - prof. Ewa Marciniak: Dla poparcia PiS kluczowa będzie jesień
Sonda
Czym dojeżdża do szkoły twoje dziecko?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE