Masaż, rehabilitacja

i

Autor: Anna Mikkelgaard / CC0 / pixabay.com

ŁĘCZYCA. Miał wyleczyć, a mógł zabić. 74-letni fałszywy fizjoterapeuta zatrzymany!

2020-12-14 10:25

Policjanci z Łęczycy (woj. łódzkie) zatrzymali 74-letniego mieszkańca jednej z okolicznych miejscowości, który bez zezwolenia prowadził działalność fizjoterapeutyczną. Ofiarą jego nielegalnych praktyk padła schorowana kobieta, która o mały włos nie przeniosła się na tamten świat.

Pierwsze sygnały o podejrzanych praktykach 74-latka zaczęły docierać do policji już w czerwcu. - Zostaliśmy wówczas powiadomieni, że mężczyzna może prowadzić swoją działalność bez niezbędnego zezwolenia – mówi „Super Expressowi” Mariusz Kowalski z łęczyckiej komendy.

Okazało się, że jedną z pacjentek korzystających z jego usług jest kobieta z bardzo poważnymi schorzeniami zdrowotnymi związanymi z nowotworem. Kiedy trafiła do jego gabinetu, usłyszała, że jest szansa na jej wyleczenie, tymczasem stan chorej dramatycznie zaczął się pogarszać.

Fałszywy fizjoterapeuta został zatrzymany i właśnie usłyszał zarzuty z artykułu 160 Kodeksu Karnego, który stanowi o tym, że kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Masaż tajski
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany