Łęczyca. Tajemnicza śmierć w komendzie policji! Znaleziono ciało 43-latka

i

Autor: leczyca.policja.gov.pl W komendzie policji w Łęczycy znaleziono martwego 43-latka. Mężczyzna został wcześniej zatrzymany przez mundurowych

Łęczyca. Tajemnicza śmierć w komendzie policji! Znaleziono ciało 43-latka

2022-05-27 16:41

W komendzie policji w Łęczycy znaleziono martwego 43-latka. Mężczyzna został zatrzymany w piątek, 20 maja, a 3 dni później jego ciało ujawniono w jednej z cel. Sprawą zajęła się tamtejsza prokuratura rejonowa, ale z uwagi na to, że współpracuje ona z KPP w Łęczycy, postępowanie ma zostać przeniesione do innej jednostki. Zlecono już przeprowadzenie sekcji zwłok.

Łęczyca. Tajemnicza śmierć w komendzie policji! W celi znaleziono ciało 43-latka

Jak informuje "Dziennik Łódzki", w celi komendy policji w Łęczycy znaleziono ciało 43-latka, który został zatrzymany przez mundurowych w piątek, 20 maja. Zwłoki mężczyzny ujawniono w poniedziałek, 23 maja, ale nikt z pracowników komendy nie wie, jak doszło do zgonu. Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Łęczycy, która zleciła już przeprowadzenie sekcji zwłok, ale dalsza część postępowania ma zostać prowadzona przez inną jednostkę, by uniknąć podejrzeń o brak obiektywizmu - dotyczący tego wniosek śledczych z Łęczycy nie został jednak jeszcze rozpatrzony. Tymczasem powołana przez prokuraturę biegła nie znalazła na ciele denata obrażeń ani innych śladów, które mogłyby sugerować, że do jego zgonu przyczyniły się osoby trzecie. Śledczy zabezpieczyli też nagrania z zainstalowanego w komendzie monitoringu. Według nieoficjalnych informacji "Dziennika Łódzkiego" 43-latek znaleziony martwy w celi komendy policji był mieszkańcem powiatu łęczyckiego, który już wcześniej miał wchodzić w kontakt z prawem.

Czytaj też: Horror nazajutrz po urodzinach. 18-letnia Weronika walczy o życie po ataku zdziczałych psów! "Nie ma twarzy" [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Łódź. Mieli trójkę malutkich dzieci, ale 26-latka chciała wracać do rodzinnej Gruzji. Mąż poderżnął jej gardło?!

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
14-letni Wiktor zginął rażony prądem, gdy wszedł na słup wysokiego napięcia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany