Nie żyje Michał Cichy. Trener siatkarek ŁKS Commercecon Łódź miał zaledwie 45 lat

2022-05-27 9:32

Nie żyje Michał Cichy, trener siatkarek ŁKS Commercecon Łódź. "Ostatnie dni wszyscy mocno modliliśmy się i ściskaliśmy kciuki, gdy walczył o swoje zdrowie i życie. Niestety, swój ostatni mecz przegrał" - przeczytaliśmy na fanpage'u siatkarek. Michał Cichy odszedł nagle w wieku 45 lat.

"Niezwykle smutna informacja dotarła do nas wczoraj wieczorem. Odszedł od nas trener Michał Cichy. Ostatnie dni wszyscy mocno modliliśmy się i ściskaliśmy kciuki, gdy walczył o swoje zdrowie i życie. Niestety, swój ostatni mecz przegrał, pogrążając w żałobie rodzinę i nas wszystkich" – napisali przedstawiciele ŁKS Commercecon na oficjalnych profilach w mediach społecznościowych.

Dodano, że odszedł nie tylko trener, wychowawca i pedagog, ale również dobry człowiek, serdeczny przyjaciel. "Nie znajdujemy słów, które mogą wyrazić nasz ból i smutek. Michał na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako ciepły, empatyczny człowiek, który wraz z nami budował siatkówkę w Łódzkim Klubie Sportowym" – podkreślono.

PRZECZYTAJ TEŻ: Nie żyje Krzysztof Wieczorek. Studenci nie mogą uwierzyć: "Ta wiadomość jest potworna..."

Cichy przejął drużynę ŁKS w lutym po Słowaku Michale Masku. W klubie odpowiadał też za szkolenie młodzieży. Pracował również jako nauczyciel wychowania fizycznego w Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Łodzi.

ZOBACZ: Łódź. Poszukiwani świadkowie potrącenia dziecka przez mężczyznę na hulajnodze! 6-latka zabrała karetka

Przyczyną śmierci 45-letniego szkoleniowca miał być zawał serca. Kilka dni temu trafił do szpitala, ale nie udało się uratować jego życia.

Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany