Łódź. Poszukiwani świadkowie potrącenia dziecka przez mężczyznę na hulajnodze! 6-latka zabrała karetka

i

Autor: BE /archiwum /zdjęcie ilustracyjne

Łódź. Poszukiwani świadkowie potrącenia dziecka przez mężczyznę na hulajnodze! 6-latka zabrała karetka

2022-05-24 13:30

W poniedziałek (23 maja 2022 roku) około godz. 7:20 na ul. Piotrkowskiej w Łodzi doszło do potracenia 6-letniego chłopca przez jadącego chodnikiem mężczyznę na hulajnodze elektrycznej. Dziecko z obrażeniami głowy trafiło do szpitala. Policja szuka świadków zdarzenia.

W miniony poniedziałek (23 maja) dyżurny łódzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu dziecka przez kierującego hulajnogą. Na miejsce został wysłany patrol łódzkiej drogówki. "Mundurowi, na podstawie relacji kierującego hulajnogą oraz matki 6-latka ustalili wstępny przebieg zdarzenia: 30-letni użytkownik hulajnogi elektrycznej, jadąc chodnikiem, na wysokości posesji nr 272 ulicy Piotrkowskiej w niewyjaśnionych okolicznościach potrącił stojącego na chodniku 6-letniego chłopca. Dziecko przewróciło się. Wezwana na miejsce karetka zabrała malca do jednego z łódzkich szpitali" - podaje policja i informuje, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

ZOBACZ TEŻ: Chabielice Kolonia. W wypadku zginął 24-latek. Jeden z nastolatków walczy o życie!

Bartoszyce. Kierowca wyprzedza na podwójnej ciągłej i przejściu dla pieszych

Policja apeluje do świadków zdarzenia!

Osoby, które były świadkami potrącenia małoletniego, proszone są o kontakt z Wydziałem Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Łodzi osobiście ul Stokowska 21/25 lub telefonicznie 47 841-25-22 lub 47 841-25-47.

CZYTAJ: Wybiegł z komisariatu i wstrzymał ruch. Policjant z Grabicy sowim bohaterem [FOTO]

Sonda
Czy użytkownicy hulajnóg elektrycznych jeżdżą bezpiecznie?